reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do sylwetki sprzed ciąży

reklama
Ja chyba tez nigdy nie bede chudzinka.... ale jestem na dobrej drodze... od czerwca zaczelam chodzic na basen i co jakis czas robie sobie tygodniowa dietke i jak do tej pory to chudlam 8kg... bardzo sie ciesze... oby tak dalej bo jeszcze duzo kilo do stracenia...
 
laski najwazniejsze aby czuc sie dobrze w swojej skorze,nie kazdy wyglda dobrze bedac szczuply,jak i odwrotnie.Wiec laeczki akceptujmy sie takie jakie jestesmy,a jak da sie nad czym troche popraacowac to czemu nie,ale bez warjaci:tak:;-)
 
masz rację maxin :tak:
a ja to teraz sobie pofolguję ;-) a co tam, najwyżej będę potem wracać do "sylwetki sprzed pierwszej ciąży" :-D
 
tak jak i ja :) chociaz jednak wolalabym zbyt wiele nie przytyc zeby potem w depresje nie wpadac. narazie 2 kg na plusie czyli 55 kg
 
a ja tak teraz sprawdzam swoje zapiski i widzę, że "startuję" z mniejszej wagi niż przed tamtą ciążą :confused: generalnie teraz mam 69kg
 
reklama
heksa wlasnie przez niejedzenie najmniej sie chudnie bo organizm przyzwyczaja sie do malej ilosci pozywienia i spala malutko kalorii zeby zapasy sobie porobic chociaz z tego co ma. dlatego lepiej jesc wiecej, systematycznie, malymi porcjami. malo pieczywa, najlepiej chrupkie, duzo warzyw. ja generalnie tak pisze ale rzadko sie do tego stosuje, ale ja nie mam zbyt wielkich probloemow z waga.

a teraz w ciazy startowalam z podobna waga co wtedy
 
Do góry