reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie (bez komentarzy)

Witam wszystkie przyszle mamusie.
Mam na imie Basia, mieszkam w okolicach Cieszyna i mam 30 lat. Od pazdziernika jestem szczesliwa mezatka, a od poczatku roku posiadaczka malutkiej fasolki :laugh2:
 
reklama
To i ja się przedstawię :-) mam na imię Iwona , mam 29 lat :) jestem mężatką od 6 lat , a z mężem jesteśmy razem 12 lat :-) szczęśliwa mama od sierpnia 2011 r. Pierwsza ciąża zaplanowana co do szczegółów , a druga to całkowite zaskoczenie, pozytywne oczywiście . Pracuje jako kosmetyczka :-)
 
Mam na imię Karina. W styczniu skończyłam 29 lat. Mieszkamy z mężem, córcią i kotem w Krakowie. Z wykształcenia i zawodu jestem księgową i jak twierdzi mój mąż jestem do tego stworzona :laugh2: Lubię gotować (chociaż ostatnio cierpię na brak weny i ochoty:)), czytać książki i zwiedzać.
 
Kolej na mnie :) Mam na imię Daria, mam 29 lat. od 6 lat jestem mężatka, mam prawie 4 letniego synka Filipka, od ponad trzech lat mieszkam w Anglii. Zarówno pierwsza jak i druga ciąża w pełni zaplanowana, dlatego bardzo się cieszymy no i po ciuchu liczymy na córeczkę ;)
 
Hej mamuśki...
Mam na imię Magda, mam 32 lata, mieszkam w małym miasteczku Mławie. mam 11-letnią córkę i jestem 6 tydzień w drugiej ciąży. Moja królewna skacze z radości, tak samo zresztą jak ja i J.
 
A ja mam na imię Joanna. Mieszkam w Warszawie (na Woli). Mam 30 lat i od 2010 jestem przeszczęśliwą mężatką. Teraz jestem również przeszczęśliwą przyszłą mamusią - staramy się o dziecko od ponad dwóch lat.Rok temu udało się zajść, ale na krótko :-(. Mam nadzieję, że tym razem się uda.
Uwielbiam czytać i gotować, a także spędzać czas nad wodą - i aktywnie i leniwie.
 
Witajcie ;-)
Chciałabym się do Was przyłączyć chociaż nie jestem pewna czy tu pasuję. Mam na imię Marta, mam 24 lata i nie jestem mężatką. W grudniu przyjęłam oświadczyny najcudowniejszego mężczyzny pod słońcem. Ciąża była dla nas totalną niespodzianką - ja rozpaczałam, mój ukochany szalał z radości od momentu kiedy podzieliłam się z nim moimi podejrzeniami i cały czas cieszy się tak samo mocno. Mieliśmy wziąć ślub za rok, może dwa lata, kiedy już "dorobimy się" trochę, odłożymy pieniądze na wymarzony i zaplanowany w każdym szczególe ślub. Obecnie jestem na etapie planowania ślubu na początek lipca tego roku.
Uwielbiam jazdę konną, którą już profilaktycznie zarzuciłam na najbliższe półtora roku, wycieczki rowerowe oraz czytać. (Jestem maniaczką "Gry o tron" i "Władcy pierścieni")
 
Mam na imię Julka i 29 lat. Mieszkam w Skandynawii od 8 lat. Nie jestem mężatką ale razem z moim partnerem planowaliśmy ciąże. Jestem w 6 tygodniu ciazy. Zaszłam w miesiacu w ktorym bardzo nie chciałam bo chorowalam. Los bywa przewrotny i jednak jestem w ciąży ;) bardzo sie cieszę a jednocześnie strasznie sie boje. ( nie dawno poroniłam).
 
Witajcie,
ja mam na imię Justyna, mam 37 lat i obecnie jestem w 3 właściwie już ciąży (pierwsza zakończyła się w 10tc). Mieszkam w Radomiu, razem z mężem wychowujemy naszą jedynaczkę jeszcze, ale już niedługo będzie miała braciszka albo siostrzyczkę. Obecnie nie pracuję, zajmuję się domem i naszą Gwiazdą.
 
reklama
Witam,
mam na imię Magda,mam 21 lat.
Jest to moja pierwsza ciąża,staraliśmy się pół roku o maleństwo.
W lipcu będzie 2 lata jak jestem mężatką.
Mieszkam w Rybniku.Choruję na cukrzycę.
Na co dzień pracuję w firmie sprzedaży bezpośredniej,jestem w niej liderem.
Pozdrawiam
 
Do góry