reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie (bez komentarzy)

Witam
Mam na imię Sylwia. W październiku skończę 30 lat. Mieszkam w Puławach razem z mężem i córeczką. Od ponad pół roku staraliśmy się o powiększenie rodziny. Nasze drugie dziecko ma przyjść na świat 2 października.
 
reklama
Czesc dziewczyny. Mam na imie Justyna i mam 30 lat. Od czerwca jestem szczesliwa mezatka. To moja pierwsza ciaza, wiec wszystko jest dla mnie nowoscia i mam nadzieje, ze dzieki temu miejscu bede czula sie pewniej. Dzis lekarka okreslila date kiedy malenstwo przyjdzie na swiat na 22 pazdziernika, a moj mezus ma urodziny 29 pazdziernika, wiec prezent dla tatusia juz jest ;) Pozdrawiam :*
 
Cześć,
Mam na imię Magda. Mieszkam w Łodzi. Mam 37 lat i spodziewam się drugiego dziecka. Termin wg OM mam na 8 października. Pierwszy synek, Piotruś, w lutym skończył 6 lat. A dokładnie w dniu jego urodzin zobaczyłam na teście dwie kreski. :-) Także miałam podwójne święto.
Pozdrawiam!
 
Cześć jestem Kasia mam 25 lat. To moja pierwsza upragniona ciąża po 3 miesiącach starań. Jestem z dolnośląskiego. Nasz maluszek ma się pojawić w okolicach 15 października
 
Cześć dziewczyny
termin mam na 17 października. Obecnie mam 5 letniego synka. o drugie dziecko staraliśmy sie ok 4 miesiące.
Mam 29 lat, jestem w Lublina
 
Cześć Dziewczyny:) Mam na imię Marta, , mieszkam w Elblągu:) Jestem w 13 tyg. ciąży, to jest moja druga ciąża, mam 4 letnią córeczkę :):-)
 
Witam. Nazywam się Dorota. Jestem z Katowic. Mam 35 lat. Jestem mężatką 14 lat. Mamy już 2 letnią córeczkę. Jestem teraz w 4tej ciąży.
 
Witam Was :) to i czas na mnie :) Mam na imię Ola ;) pochodzę z Gdańska, ale od prawie dwóch lat mieszkam w UK. Od listopada 2007 jestem mężatką, a w kwietniu 2008 urodziła się nasza pierwsza pociecha - córka Weronika :) Długo namawiałam męża na drugą dzidzię, ale nie był gotowy... W końcu w zeszłym roku we wrześniu dojrzał i tak oto 27 stycznia dowiedziałam się, że po raz drugi będę mamą. W Polsce 8 lat pracowałam w sprzedaży w Anglii pracuję w magazynie... Uwielbiam czytać, zwiedzać, oglądać filmy akcji :) Ale najbardziej spędzać każdą wolną chwilę z moją rodzinką.
 
reklama
Cześć dziewczyny Mam na imię Karolina mam 29 lat jestem w 10 tc i wiele niepokoju o dzidzie w swojej głow
 
Do góry