reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poznajmy się...

reklama
witam wszystkie mamusie z trojmiasta:)nie wiem czy bede mile widziana na tym forum bo gdynia to nasze miasto ale na stale mieszkamy w danii:)mam na imie ania lat hmm...duzo:))33,stan cywilny:szczesliwy zwiazek:)w pazdziernku przyjdze na swiat nasze malutkie szczescie:)to na poczatek chyba tyle:)
 
imię: Łucja
wiek: 25
stan cywilny: mężatka
dzieci: Maksym, Klara i ..?
czym się zajmuję: wychowywaniem dzieci
gdzie mieszkam: Sopot
 
witam :)

imię:Ania
wiek:21 lat
stan cywilny:panna
dzieci:jedno w brzuszku ;P
czym się zajmuję:teraz to już tylko siedzeniem w domu :(
gdzie mieszkam:Gdynia

pozdrawiam :)
 
Witam mamusie z trójmiasta

Mieszkam co prawda troszkę dalej, ale myślę, że mogę do Was wpaść na pogaduchy, jako że jestem związana z trójmiastem :-D
Mam na imię Anna, obecnie oczekuję narodzin drugiego dziecka ( chłopca). Pierwsze dziecko- córka ma już 6 lat - rety jak ten czas leci.

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry