reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poznajmy się...

reklama
Cześć. Jestem Dona, lat prawie 30, posiadam tzw. męża, dodatkowo córkę (2 lata). We wrześniu ma na świat przyjść druga dzidzia. No i obecnie jestem na wychowawczym. A mieszkam w okolicach Trójmiasta, dokładnie Gdyni.
 
witam was dziewczyny.... tak wiec sie przedstawiam

wiek : 27 l. zodiakalna rybka
imie : Bogusia
stan cywilny : zareczona
dzieci :własnie w dordze taki mały promyczek
mieszkam w Gdańsku obecnie dzielnica Orunia ( ale poszukuję innego lokum) jak znacie jakies ciekawe dajcie znac ;)
 
Hej

Imię: Edyta
wiek: 30 lat
stan cywilny: w związku ;)
dzieci: 1
czym się zajmuję: pracuję
gdzie mieszkam: Gdynia

i drugi maluszek w brzuszku :)
 
reklama
to ja takze witam wszystkich teraz o mnie imie Aneta wiek30 do pażdziernika stan cywilny mężatka dziecitroje 6lat syn ma w pażdzierniku córka4lata pierwszego czerwca syn 3 lata w lipcu czym sie zajmuje siedze w domu z dziećmi:tak: gdzie mieszkam gdynia .Jestem pierwszy raz na takiej stronie dla kobiet ciesze sie ze bede mogla z kims pogadac bo tak moje życie kręci sie wokoł dzieci.
 
Do góry