reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

reklama
Kasica89 witamy na naszym wątku STYCZNIÓWEK2013 :-)
O I BARDZO FAJNIE, ŻE MAMY WŚRÓD NAS PANIĄ fotograf :tak:
Może kiedyś dojdzie do spotkania styczniówek 2013 i ich pociech i będą pamiątkowe fotki :happy2:
 
Troszkę późno - ale i ja postanowiłam się przedstawić. Jestem z małopolski, mam 36 lat :szok: . Mam 13 letniego syna :):):)
Razem z moim partnerem spodziewamy się córeczki, która planowo ma przyjść na świat 29.01.2013 r.

Witam wszystkie stycznióweczki:-)
 
Witam!

Troszkę póżno ale mogę się dołączyć?
Mam na imię Małgorzata mam 21 lat z Narzeczonym jestem 3 lata a dzidzia mimo młodego wieku planowana;-)Będzie córeczka;-)
 
gosia081145 witamy wśród styczniówek 2013 ;-):tak::-D:-)
Zapraszamy do naszego wątku ogólnego: STYCZEŃ 2013;-)
Na bierząco możesz z nami pisać i podczytywać co u każdej z nas i naszych pociech.
A na kiedy termin porodu masz? Pozdrawiam.
 
Witam :)
Mam na imię Sylwia, mam dwóch synków i jestem aktulanie w trzeciej ciąży - nie znamy niestety płci dziecka, bo się na każdym usg skutecznie ukrywa :D Przewidywany termin porodu mam na 31 stycznia 2013 :)
W chwili obecnej nie pracuje, prowadze dom i zajmję się synkami - Kubus ma 4 latka 6 miesięcy, a Kamilek 2 latka 9 miesięcy :)
 
Witaj sylvvia85, ja też rocznika 1985.
Spodziewam się synusia i mam termin na: 29 stycznia 2013.
Cieszymy się, że dołączyłaś do naszego grona styczniówek 2013.
Zapraszamy do wątku głownego: styczeń2013:)
Pzdr,
 
reklama
dziekuje :)
Ja mam dwóch synków , teraz przydałaby się córeczka, ale najwazniejsze, by dzieciątko było zdrowe :)
Nie wiem jak często będę mogła tu zaglądać, bo trochę teraz mało czasu mam, ale postaram się do Was zaglądać jak najczęściej :)
Pozdrawiam
 
Do góry