reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Witam przyszłe mamy :)

Mam na imię Patrycja, 22 lata, pochodzę z Dolnego Śląska.
Wg usg termin przyjścia na świat maleństwa waha się pomiędzy 7 a 11 stycznia. No i na usg widoczny jest -jak mówi córcia mojej przyjaciółki- siurak :-D wiec będzie chłopiec. Dzidzia nie planowana, ale to chyba jakiś znak tam z góry, bo nie układało się między nami najlepiej, a dzięki temu oboje dorośliśmy, nie kłócimy się o bzdury, a co najważniejsze mój 27letni Piotruś Pan w końcu zrozumiał, że nie na zabawie życie polega.

Pozdrawiam wszystkie stycznióweczki i mam nadzieję, że razem będzie nam łatwiej przejść przez ten ciężki okres ciągłych wahań nastrojów :)
 
reklama
Mnie też jeszcze tu nie było!
Mam na imię Aneta, 24 lata, mieszkam w Warszawie, studiuję – ostatni rok przede mną. Pracowałam do końca czerwca na zlecenie… już tęsknię, 4 lata w końcu :-)
Od ponad miesiąca jestem mężatką – po perypetiach 2 krotnego przekładania wszystkich terminów, udało nam się w końcu wstąpić w związek sakramentalny.
Od niecałego roku staraliśmy się o dzidzie, aż w końcu na teście 24.04 pokazały się dwie kreseczki !!! Termin z usg w 7 tyg. tc wyznaczony na 7.01, z OM nie możliwy do wyznaczenia;-). Po usg połówkowym wiemy, że będzie chłopiec !

Pozdrawiam Wszystkie styczniowe mamusie :happy2:
 
Witajcie,
mam na imię Agnieszka , mam 34 lata i jestem mamą dwójki dzieci, a mężatką od 12 lat. Mieszkamy w Warszawie wraz z psem i dwoma kotami. Czekamy na nasze Maleństwo, które przyjdzie na świat pod koniec stycznia :)
 
Cześć dziewczyny! :)
Mam nadzieję, że nie jest za późno aby jeszcze do was dołączyć... :p
Mam na imię Martyna, mam 26 lat i pochodzę z Warszawy. Jestem studentką (jeszcze tylko I semestr :) ) i pracuję / obecnie siedzę na zwolnieniu i wariuję z nudów... :)
Nasz berbeć przyjdzie na świat wg OM 21 stycznia zaś wg USG 16 stycznia i już nie możemy się doczekać :D Jeśli chodzi o płeć to zdecydowaliśmy, że to chyba najmniej istotna niewiadoma i robimy sobie niespodziankę (chyba, że dzidziuś postanowi w czasie usg bezwstydnie się obnażyć i nie pozostawi nam wyjścia) :)

Pozdrawiam was wszystkie serdecznie i mam nadzieję, że z waszym wsparciem będzie łatwiej i przyjemniej przez to wszystko przejść :)
 
Witam :)

Ja się chyba też właściwie nie przedstawiłam. mimo iż piszę na forum głównym:)

Mam na imię Inga, na początku października br. skończę 21 lat:happy:. Z tatusiem dziecka jesteśmy razem od 3,5 roku, a właściwie od trzech staraliśmy się o potomstwo, a że nic z tego nie wychodziło zaczęliśmy planować ślub na wrzesień tego roku i nagle największa niespodzianka, dwie kreski na teście, czego ja osobiście w ogóle się nie spodziewałam:-D... Od ok. 1,5 roku mieszkamy razem :happy: Obecnie studiuję na uczelni w Przemyślu i nie pracuję, oboje pochodzimy z tej samej miejscowości- domy praktycznie na przeciwko siebie- 11 lat się szukaliśmy :p

Tyle informacji chyba jest aż nadto :D
 
No i czas na mnie żeby się przedstawić :)

Mam 34 lata, to moja pierwsza ciąża, mieszkam w Wielkopolsce.
Wystarana (prawie 1,5 roku intensywnych starań) i wyczekana.
Aktualnie przebywam na L4, odpoczywam :)
Z moim M jestem od 3 lat, a od miesiąca jako małżeństwo :szok:

Termin mam na 31.01.2013 , więc kto wie czy zamiast styczniówką nie będę lutówką????

Pozdrawiam
 
Witaj Miętowa,
oooo, ja też mam termin na 31 stycznia i też mam 34 lata.
Tyle że pod serduchem noszę podobno dziewczynkę (i jestem już mamą parki łobuziaków ;))
 
reklama
Witam :)
Jestem Kasia mam 23 lata pochodzę z Rybnika, a aktualnie mieszkam w Żorach wraz z mężem Grzesiem :)
W dzień dziecka dowiedzieliśmy się radosną nowinę, że zostaniemy rodzicami :)
Termin mamy na 21 stycznia 2013 roku ;)
Interesuję się jak i pracuję jako fotograf :)
Razem z mężem dzielę także pasję jaką jest speedball lecz z racji ciąży narazie się z niej musiałam wycofać :)
Pozdrawiam wszystkie stycznióweczki :)
 
Do góry