reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

reklama
Cześć mam na imię Patrycja, mieszkam w Piekarach Śląskich, mam 25 lat i w marcu zostanę mamą po raz pierwszy. To moja druga ciąża, pierwsza zakończyła się pustym jajem, dlatego teraz cieszę się bardzo ostrożnie, bo samo bycie w ciąży to jeszcze nie wszystko. Ale nasz maluszek rośnie i teraz wszystko musi być dobrze. Na razie jestem na l4, ale planuję wrócić do pracy żeby pobyć między ludźmi. W czterech ścianach człowiek chyba może zgłupieć, bynajmniej tego się trochę obawiam. Pozdrawiam wszystkich.
 
Witam Marcóweczki :)
Ania, 24 lata, to Nasze drugie Maleństwo.
Na początku był strach i niedowierzanie, bo spiralka Nas zawiodła, ale jak to powiedział mój M "szczęściem jest wygrać w lottka nawet w niego nie grając":-)
tak więc Dzidzia rośnie zdrowa i daje o sobie znać porannymi mdłościami.
 
Witam wszystkie marcowe mamusie, chciałabym przywitać się z Wami i dołączyć do waszego grona. To moja trzecia ciąża niestety dwie wcześniejsze zakończyły się olbrzymim smutkiem. Tym razem mam nadzieję że będzie już wszystko dobrze. To mój pierwszy wpis na bb choć nieśmiało Was podczytuję czasami, lecz strach i obawa o dzidziusia były tak duże że nie odważyłam się na wcześniejszy wpis. Mam nadzieję że mimo iż grono marcowych mamuś jest już spore to przyjmiecie mnie i uda mi się wpasować w Wasze towarzystwo.
Jeszcze raz witam wszystkie marcowe mamusie i pozdrawiam.
 
reklama
Do góry