reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

Ja również witam wszystkie nowe dziewczyny. Zapraszamy do udzielania się (nie tylko czytania) na watku głównym:tak:

Tulipanka to już 5 dzidziuś z wyboru, pięknie, ogromne gratulacje:-)
Twój synuś Alex to w wieku mojej Marysi prawie. Synka Alexandra to i ja mam;-) Tylko Twoj jeszcze "s" ma w imieniu czy to literówka się wkradła?
 
reklama
puk, puk...można ?

Witam wszystkie przyszłe marcóweczki, chciałabym nieśmiało do Was dołączyć.
Pochodzę z pd Polski, za tydzień kończę 29 lat. Niedawno obchodziliśmy z mężem swoją 3 rocznicę ślubu.
Obecnie to moja druga ciąża. Pierwszą niestety straciłam w kwietniu b.r. :( W 10tc maluszkowi przestało bić serduszko :((( Oboje z mężem strasznie przeżyliśmy tę stratę, ale postanowiliśmy ponownie postarać się o dzidzię. Udało się po 2 cyklu starań. Jesteśmy strasznie szczęśliwi i wierzymy w to, że tym razem wszystko się uda i już w marcu będziemy tulić w ramionach swojego upragnionego maluszka.
Na co dzień pracuję w branży turystycznej. Moją wielką pasją są podróże.
Ostatnio z jednej takiej wróciliśmy do domu już we trójkę :))))
Także Nasza najważniejsza podróż życia wciąż trwa....
 
Witaj Martuska
To planowany dzidziuś - celowany na dziewczynkę :-)
Planowo na USG w 13 t.c wyszła baba :-D
Liczę po cichu że tak zostanie :-):-):-):-):-):-)
mam już 3 ostatnich chłopów i planowaliśmy wszystkiego typowo na dziewuchę

No faktycznie w imię Alexa wpisałam S bo z przyzwyczajenia
Imiona nadawałam w PL Oskar i Aleksander
W UK zmienione na Oscar i Alexander
jeszcze błędy mi się wkradają w imiona :-);-)
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry