reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie :)

To może i ja coś skrobnę ;)
Mam na imię Ania, za momencik 30 latek mi stuknie, z moim M jesteśmy razem prawie 10 lat, a teraz intensywnie staramy się zorganizować nasz wrześniowy ślub :D Datę mamy ustaloną od ponad roku, więc ciąża niczego nie przyspiesza. Właśnie decyzja o ślubie była impulsem do starań o szkraba.
 
reklama
no to teraz kolei na mnie, ja jestem najstarsza z was, ale ja pozno zaczelam zycie rodzinne, mam na imie kasia, mieszkam od zawsze w Katowicach, mam 34 lata, matyldzia ma 4,5 roczku, to jest moja druga ciaza i oby ostatnia, docelowo dwojka dzieci, a potem inwestycja w siebie :)
A nie jestes ;-)najstarsza, ja mam wiecej latek :-D
 
A ja jestem Natalia, w tym roku 24 lata, mezatka od stycznia 2009, mama pierwszy raz zostalam w grudniu 2011, a o naszego drugiego lobuziaka chcielismy sie starac jak Lidia w grudniu skonczy 2 latka, ale szczescie zlapalo nas wczesniej. Oboje jestesmy szczesliwi, bo drugi maluszek byl planowany, choc czasowo sie przesunelo :)

Aha...pochodze ze Slaska (Bytom), ale teraz mieszkam w Niemczech.
 
Witam się również i ja :-) Mam 29 lat, jesteśmy razem z mężem 12 lat ale 5 lat po ślubie, mamy synka 2 latka i chcieliśmy dla niego rodzeństwo, no i chyba się udało... :-)
 
hej ;)
ja jestem Bogusia, ale strasznie nie lubie swojego imienia wiec wszyscy mowia mi Bogna i jestem z Rzeszowa;) Mam troszke gorsza sytuacje, poniewaz mam 20 lat i dzidzius nie byl planowany, ale i tak jestesmy razem z chlopakiem bardzo szczesliwi :-) chociaz rodzice jeszcze o tym nie wiedza i boje sie ich reakcji... o slubie bedziemy myslec pewnie dopiero jak sie wszystko ustatkuje, ulozy i wyrobimy z praca, uczelnia i finansami :)

Buziaki ;)
 
Cześć !
Mam na imię Kinga pochodzę i mieszkam w Krakowie.
W kwietniu skończyłam 27 a moja córeczka 3 lata.
Moja sytuacja jest troszeczkę bardziej skomplikowana niż większości z Was aczkolwiek nie zmienia to faktu, że jestem bardzo szczęśliwa z powodu drugiej ciąży !! :-)

Życzę Wam wszystkim cudownych już ok 7 miesięcy !! :)
 
Beata, 27 lat:) mam juz synka 2,5 letniego. druga dzidzia planowana i udalo sie za pierwszym razem. mezatka jestem od 4 lat juz. oj zlecialo:)

bodziuu a ty jestes w ktorym tyg?
 
reklama
I ja też Beata.Za miesiąc 29 lat, po ślubie 6 lat.w związku z obecnym mężem 10 lat.Dwójka dzieci, dwójka chciana i planowana. Niestety ciąże jak i porody trudne, z komplikacjami bardzo poważnymi co skutecznie odstraszało mnie od kolejnej ciąży pomimo ogromnego pragnienia. No i co.los sam zadecydował :)Pomimo zabezpieczenia jest kolejne i pozostaje mi tylko mieć nadzieję i wiarę że wszystko ułoży się należycie i dziecko urodzi się tak jak powinno.
 
Do góry