reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie :)

reklama
witam
krótko o mnie, jest to moja 1 ciąża o którą staraliśmy się 6 lat, droga była trudna i skończyła się udanym ivf:-)
z emkiem jesteśmy od 12 lat a 5 po ślubie, no i 30 na karku
 
I ja się przedstawię-pisałam już raz na głównym wątku-mam na imię Kasia, w czerwcu skończyłam 33 lata, ciąża nieplanowana, mam już dwie córki-3-latkę i 6-latkę, właśnie wprowadziliśmy się do naszego domku, więc będzie miejsce i dla małego szkraba:tak:
 
No to może i ja się przedstawię.. Magda lat 24, ciąża pierwsza nieplanowana ale jak najbardziej dzidziuś chciany i kochany.. z partnerem przez życie kroczymy razem 6 lat.. zostało nieco ponad 2 miesiące do naszego ślubu ;)
 
Witam :-) Nazywam sie Iwona mam 30 lat, mieszkam z moim chlopakiem w Enschede (Holandia). Jestem w pierwszej ciazy
ktora jest dla nas mila niespodzianka.
 
reklama
Hej dziewczyny, jestem nowa i mam nadzieje ze mnie przyjmniecie do swojego grona. Nazywam sie Ewelina, mam 30 lat, od 2 lat jestem szczesliwa mezatka à za 6 miesiacy bede mama;). Od 3 lat mieszkam we Francji a pochodze z Warszawy. Jutro po raz drugi zobacze swoje malenstwo i mam nadzieje ze juz poznamy z mezem plec naszego dziecka. Pozdrzwiam serdecznie wszystkie mamusie:)
 
Do góry