reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;-)

ewelak

Zosinkowa Mama
Dołączył(a)
20 Listopad 2011
Postów
254
Miasto
Łódź, Poland, Poland
To może ja zacznę ;-) Mam na imię Ewelina i mam 26(jeszcze) lat. Mieszkam w Łodzi. Mam cudowną córeczkę Zosię, która za chwilkę skończy 3 latka. Razem z mężem postanowiliśmy się postarać o jeszcze jedną pociechę od października i od razu się udało :-D
Na co dzień robię to co kocham- jestem aktorką ;-)


Edit: Mamy też psiaka- 4 letnią sunie, która miała być cocker spanielem ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No to ja druga :)
Mam na imię Agata, mam 33 lata, córkę 8,5 lat :) I of course partnera. Mój M. ma 37 lat. Jest to nasze pierwsze dziecko. Postanowiliśmy, że zaczniemy starania o malucha i wyszło za pierwszym podejściem. Oby się to udało :)

Poza tym mamy: labradora 7-letniego, dwa szynszyle (jeszcze przez dwa miesiące trzy, bo mają młodego), bojownika w kuli... ehhh. Dużo tego :)
Pracuję zawodowo jako kierownik kawiarni :)

Pozdrawiam serdecznie :)
 
To ja nastepna :)
Mam na imie Emilia 26lat po nowym roku 27 :) mamy coreczke Alicie z sierpniowek 2012 :)
W wakacje zaczelismy myslec o rodzenstwie dla niej I teraz byl pierwszy miesiac staran I zaliczylismy zloty strzal hehe
No I synus Hugo owczarek niemiecki w marcu bedzie miec 5 latek :D
Pracuje we wloskiej restauracji w uk
 
Ostatnia edycja:
No to ja nastepna.
Mam na imię Basia. Mam prawie 32 lata. Mamy z mężem córeczkę Hanie, która ma 6 miesięcy. Starania o drugie maleństwo zaczelismy niedawno i zaskoczeni bylismy ze tak szybko poszło :)
Mamy rownież 3,5 letniego pieska rasy "pareras" ;) o temperamencie szczeniaka.
Z zawodu jestem technologiem żywienia, zajmuje sie żywieniem dzieciaczków w przedszkolu, aktualnie przebywam na urlopie macierzyńskim :)
 
Ostatnia edycja:
i ja, i ja :-)! Mam na imię Malwina, mam 28 lat. Z T. jesteśmy 4 lata po ślubie i mamy córeczkę Nataszę, która za kilka dni skończy 2 latka. Pracuję w administracji publicznej, więc w warunkach sprzyjających powiększaniu rodziny :-).
 
To teraz moja kolej :) Mam na imię Kornelia, mam 22 lata (w lutym 23) , jestem świeżo upieczoną mężatką, konczę za 3 miesiące studia budownictwa, narazie pracuję nie w zawodzie, tylko gdzie się da :p Jest to nasze pierwsze dziecko :) Ok. 2 lat męczyłam się z torbielami jajników, a staraliśmy się oficjalnie 3 miesiące :) Pierwszy cykl bez wspomagaczy i zaskoczyło :)))

Zwierzaków mam dużo, bo u siebie i u rodziców mam zwierzyniec :) ale jak ma się duże podwórka i mieszka na wsi to można sobie pozwolić :))
 
Nazywam sie Ania mam 26 lat Mieszkam kolo Belfastu w Irlandi polnocnej z moim Mezem M (29lat)W pazdzierniku mielismy nasza pierwsza rocznice slubu O Dzidzie zaczelismy sie starac we wrzesniu i za 2 podejsciem sie udalo :-)
Pracuje jako przedszkolanka w malej prywatnej placowce wiec doswiadczenie z Dziecmi mam duze ;-)

Mamy kotka Jumpera :-) mega slodziak :-D

Bardzo sie ciesze ze znalazlam to forum :-)
 
witam :) mam na imie Ula mam 31 lat :) mieszkam w Krakowie. z moim partnerem 40l mamy 20 miesiecznego synka Arura :) drugie dziecko jak najbardziej planowane :)
 
No to teraz ja.
Jestem Michalina, z Warszawy.
Z mężem mamy 10 miesięczną Wikuśkę o którą baaaaaaaaardzo długo się staraliśmy.Wiusia urodziła się z wadą wrodzoną - ma naczyniaka w mózgu- ale rozwija się prawidłowo.
Druga ciąża - chciana - bo Wikuśka chce rodzeństwo ;) ale nie spodziewałam się tak szybko.....
Mamy kota Xaviego.
Jestem roztargnioną bałaganiarą :D
 
reklama
Hej :)
Ja mam na imię Kasia, 33 lata, z Warszawy...
To będzie moje pierwsze dziecko, o które staraliśmy się baaardzo długo...
Dzisiaj w końcu widziałam zarodek i bicie serca (na razie widziałam, jeszcze nie słyszałam), więc choć nieśmiało, to oficjalnie do Was dołączam :) Termin na 1 lipca :)
Jestem 4 lata po ślubie i też mam psiaka - dwuletnią suczkę, owczarka :)
 
Do góry