reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test ciążowy

reklama
Hej, dzisiaj powtórzyłam bete i mamy 527,40 ;) chyba jest ok taki przyrost? a progesteron tez wzrosl do 17,89.

Czy powtórzyć betę znowu w sobotę i potem po świętach czy umówić się na spokojnie do lekarza na przyszły tydzień?
 
Ostatnia edycja:
Hej, dzisiaj powtórzyłam bete i mamy 527,40 ;) chyba jest ok taki przyrost? a progesteron tez wzrosl do 17,89.

Czy powtórzyć betę znowu w sobotę i potem po świętach czy umówić się na spokojnie do lekarza na przyszły tydzień?
Ja bym juz bety nie powtarzala jesli przyrost ok.
Umowilabym sie po swietach.
 
Czy dobrze liczę tygodnie ciąży?
26.02 (poniedziałek) - 04.03 (poniedziałek) - 1 tydzień
05.03 - 11.03 - 2 tydzień
12.03 - 18.03 - 3 tydzień
19.03 - 25.03 - 4 tydzień
26.03 - 01.04 - 5 tydzień
02.04 - 08.04 - 6 tydzień?

Mam wizytę 04.04 - powinno być coś widać?
 
Czy dobrze liczę tygodnie ciąży?
26.02 (poniedziałek) - 04.03 (poniedziałek) - 1 tydzień
05.03 - 11.03 - 2 tydzień
12.03 - 18.03 - 3 tydzień
19.03 - 25.03 - 4 tydzień
26.03 - 01.04 - 5 tydzień
02.04 - 08.04 - 6 tydzień?

Mam wizytę 04.04 - powinno być coś widać?
Tak, spokojnie juz cos zobaczysz :)
 
Wesołych! W czwartek mam wizytę u lekarza, ostatnia beta w tamten czwartek 520, podwoiła się ładnie - czy przed wizytą u lekarza powinnam powtórzyć chociaż raz czy nie ma sensu?
 
Bo trochę niepokoi mnie, że jestem tydzień po spodziewanej miesiaczce, a praktycznie żadnych objawów :( jedynie sutki bolące jak przejadę ręką..
Ale może na wszystko przyjdzie jeszcze czas…

Wiem, panikuję i histeryzuje ale to moja pierwsza ciąża :)
 
reklama
Bo trochę niepokoi mnie, że jestem tydzień po spodziewanej miesiaczce, a praktycznie żadnych objawów :( jedynie sutki bolące jak przejadę ręką..
Ale może na wszystko przyjdzie jeszcze czas…

Wiem, panikuję i histeryzuje ale to moja pierwsza ciąża :)
Ja w pierwszej ciąży, gdybyśmy się nie starali z mężem o dziecko to pewnie do 9 tc nie wiedziałabym, że jestem w ciąży. Nie miałam żadnych objawów. A niektóre kobiety, piszą że gdyby nie brak @ to nawet nie wiedziały by o ciąży bo żadnych innych objawów nie miały przez całą ciążę a wszystko rozwijało się prawidłowo.
Spokojnie beta ładnie przyrosła i teraz czekaj na wizytę, ciesz się, że na razie nie masz uciążliwych objawów 🙂
 
Do góry