reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Praca

Lola666

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Czerwiec 2022
Postów
44
Hej mam pytanie czy jesli pracuje a mam umowę na pol roku na czas określony i zajdę w cisze czy mogą mnie zwolnić jak będzie kończyła mi się umowa czy muszę przedłożyć do dnia produ .Ps praca biedronka
 
reklama
Hej mam pytanie czy jesli pracuje a mam umowę na pol roku na czas określony i zajdę w cisze czy mogą mnie zwolnić jak będzie kończyła mi się umowa czy muszę przedłożyć do dnia produ .Ps praca biedronka
Znając tę sieć ( pracowałam ) to jeśli pod koniec umowy w stosowanym czasie powiadomisz ich o ciąży, to pierwsze co ci powiedzą to to - że masz iść od razu na L4 i nie będą ciebie chcieli widzieć na oczy w pracy.
Możesz oczywiście powalczyć o swoje prawa, czyli zapewnienie ci pracy stosownej dla kobiety ciężarnej, a że takowej w biedrze nie ma, to powinni ciebie wysłać na płatny urlop.
Jeszcze nie słyszałam, by biedra poszła w takim kierunku 😄
Kierowniczka od razu będzie kazała ci iść na L4.
A umowa zostanie przedłużona do dnia porodu .
 
Znając tę sieć ( pracowałam ) to jeśli pod koniec umowy w stosowanym czasie powiadomisz ich o ciąży, to pierwsze co ci powiedzą to to - że masz iść od razu na L4 i nie będą ciebie chcieli widzieć na oczy w pracy.
Możesz oczywiście powalczyć o swoje prawa, czyli zapewnienie ci pracy stosownej dla kobiety ciężarnej, a że takowej w biedrze nie ma, to powinni ciebie wysłać na płatny urlop.
Jeszcze nie słyszałam, by biedra poszła w takim kierunku 😄
Kierowniczka od razu będzie kazała ci iść na L4.
A umowa zostanie przedłużona do dnia porodu .
Zostanie przedłużona pod warunkiem, że ciąża będzie wynosić minimum 12 tygodni. W innym wypadku nie ma takiej konieczności.
 
Ostatnia edycja:
Do góry