reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Preejakulat

Dołączył(a)
14 Grudzień 2016
Postów
4
Witam. Mam osiemnaście lat. Piszę tutaj, aby dowiedzieć się jak duże jest prawdopodobieństwo, że zaszłam w ciąże. Opiszę dokładnie sytuację. Pragnę nadmienić, że jestem dziewicą, a każda jakakolwiek próba 'włożenia' chociażby palca do mojej pochwy, kończy się niepowodzeniem ze względu na okropny ból.
Dwa dni po zakończonej miesiączce byłam bardzo blisko z chłopakiem- ocieraliśmy się o swoje narządy płciowe. On nie miał wytrysku jednak wydzielał się preejakulat.
Z tego co zdążyłam już wyczytać, to preejakulat zawiera żywe plemniki. Dzisiaj jest 4 dzień od tego zbliżenia. Myślicie, że ból w podbrzuszu, dziwne zaparcia mogą oznaczać, że zaszłam w ciąże? Czy może ze strachu sama sobie wmawiam?
Proszę o pomoc.
 
reklama
Rozwiązanie
Ech, kurde. Następnym razem chyba muszę bardziej ważyć słowa. [emoji15] się porobiło.

m7a4xuun7rn9jc7g.png
Spoko, zaraz dobijemy do 10 strony.
Ale odpowiedz mi szczerze i logicznie.
W jaki sposob według Ciebie mogło dojść do zapłodnienia?
Masz przecież lekcje biologi... w 4 i 6 klasie podstawówki jest temat związany z rozmnażaniem się człowieka. Potem powraca jeszcze w 2 gimnazjum i 1 liceum. Są z tego sprawdziany i klasowki. Telewizja i internet wręcz chuczy seksem!
W jaki więc sposob Ty dalej jesteś niedoinformowana?
Masz podobno 18 lat w co trudno jest mi uwierzyć ( przypomina mi się sytuacja z czasów gier telefonicznych gdzie do studia dzwoniły "18 - nastolatki", które nie były w stanie podać swojej daty urodzin) ale dajmy na to ze Ci wierze.... Pamiętam siebie z tego czasu i jestem w szoku ze dzieciaki są teraz tak bardzo nieświadome swojego ciała i swojej seksualności.
 
reklama
Fakt. W Takie niedoinformawanie w dobie dzisiajszego internetu to aż trudno uwierzyć.


Jak jesteś dziewicą to niestety pierwszy raz będzie musiał zaboleć. Nie unikniesz tego.
Dwa jeśli jesteś dziewicą a jakimś cudem udało Ci się zajść w ciążę przy takich zabawach to podaj date ostatniej miesiączki. Wyliczymy termin porodu i będziemy gwiazdy ze wschodu wypatrywac.
Mam tylko nadzieję, że historia ze stajenką się nie powtorzy, bo to trochę nie humanitarne.
 
reklama
Do góry