reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent na 5-te urodziny dla Dziewczynki...

reklama
Dla takich 5-latek jest świetna seria z Basią: twarde okładki, przyjazny format, a jak poznaje literki to i zachęca do samodzielnego czytania, dodatkowo gdy jest młodsze rodzeństwo to ksiązki nie "rozszarpią", bo jest na prawdę "mocna" ;-), sprawdzone u mnie w domu.
 
patrycja.niz - minie, wszystkie takie mody mijają. :)

Sali-Mali - ale to chyba zależy od ksiżeczki, bo my kupiliśmy w takiej elastycznej okładce, ale za "Wielką księgę Basi". Żeby się nie rozdrabniać, ale widzę, że jeszcze i tak parę ksiażeczek przed nami, a jeszcze teraz ma wyjść jakaś nowa "Basia i urodziny w muzeum".
 
teraz chyba jest czał na te kucyki, może wlasnie z tym motywem cos zwiazane ? albo jakis zestaw ciastoliny :)
 
super jest ciastotina :) ostatnio kupilam 3,5 letniej bratanicy i bawilysmy sie bardzo super. W sumie sama milo spominam zabawy zwiazane z ciastolina czy masa solna
 
Moja 4 latka dostała właśnie łuk i teraz jestem Najbardziej Kochanym Tatą Na Świecie.
:-)
Oczywiście bez okazji a teraz w domu mam Meridę. Wolę ją niż jak była kotem w butach.:-D
 
reklama
5 lat to za wcześnie na tablet czy gry,może postaw na coś bardziej przyziemnego jak ubranka z fajnymi bajkowymi motywami,połączysz wtedy przyjemne z pożytecznym i dziecko także będzie zadowolone:)
 
Do góry