reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty dla naszych dzieciaczków:)

reklama
Iza ten drugi wygląda chyba na solidniejszy
ale nie doradze wiecej,bo moja woli spacerówke niż takiego kolosa i po dziewczynkach starszych wiem,ze te duże wózki nie zawsze sie sprawdzają
 
moja ma taki podobny jak Majka teraz :-) i na razie jej starcza, nowego nie planuje w najbliższej przyszłości.

A nie chciałabyś dla Majki rowerka albo hulajnogi? a może kuchnia? trampolina?

Nikt z rodzinki ani żadne rówieśnice Juli nie mają takiego większego wielofunkcyjnego wózka więc niestety nie pomoge...


Julka na swoje przyspieszone 2 urodzinki dostała od znajomych
- namiocik,
- komputerek - taki księżniczkowy - co prawda od 3 lat, w gry grać jeszcze nie da rady ale jest opcja czytania literek i powtarza :szok: kilku jak np "O" sie już nauczyła
- wanienke i zestaw plastikowych kosmetyków dla lali - ostatnio lale są na topie, najbardziej jej sie podoba odkręcane pudełeczko na krem do pupy. Cały dzień lala się kąpie w zabawkowej wannie ale wieczorem i tak musi iść się kąpać z Julką :-D

w weekend chcemy jechać do sklepów i wybierzemy dla Małej rowerek biegowy albo hulajnoge jeśli rowerki są na nią nadal za duże (Julka jest dość niska), albo chociaż sie rozeznam i zamówie na necie :-)
 
Ostatnia edycja:
ja mam zwykły spacerowy dla Alci i tez większego nie zamierzam kupowac
mysle ,że rowerek albo hulajnoga taka na trzech kółkach bedzie super sprawą
ja mam sporo czasu i fajnie tak poczytac co u was jest mniej wiecej,choć ja juz mniej wiecej wiem,że w większości Alcia ciuszki ma dostac,my może hulajnoge zakupimy,ale mamy sporo czasu wiec zobaczymy
 
u nas właśnie lalki też na topie, więc pomyślałam o większym wózku, ale mam też zamiar kupić jej lalkę interaktywną, gadającą itp. może coś z tej strony polecicie ;-) jakąś fajną lalę, np agatkę lub baby born
a o tej hulajnodze to o jakiej konkretnie myslicie, bo jest ich parę rodzajów, np TRÓJKOŁOWA HULAJNOGA SPOKEY DZIECIĘCA! 4 WZORY ! (1742510079) - Aukcje internetowe Allegro, Hulajnoga trojkołowa Milly Mally Sporty GRATISY (1738999921) - Aukcje internetowe Allegro lub HULAJNOGA trójkołowa MINI MICRO TOREBKA GRATIS (1750171865) - Aukcje internetowe Allegro. Majka raczej nie kuma jeszcze hulajnogi tak samo jak rowerka... jakiś czas temu u znajomych jeździła na hulajnodze, tzn stała a tata ją pchał i do tego się jedynie przydała ;-) z rowerkiem biegowym byłoby pewnie tak samo, ale ten mam w zamiarze kupić jej w przyszłym roku :tak:
 
u nas lalka Agatka się sprawdza - Ninka ją nosi do odbijania, klepie po pupie żeby lepiej bączki szły, robi masażyk (czyli wszystko co podpatrzy u mnie jak robię z Leosiem):-D
co do wózeczka to Nina ma najzwyklejszą spacerówkę i nawet mi do glowy nie przyszlo by na coś większego zamieniać (kto to bedzie nosił jak się pannie znudzi na spacerze? a tą spaceroweczkę mogę złożyć);
 
Na urodzinki Oliwia dostała między innymi rowerek biegowy ROWER PUKY LR M stymulujący rozwój made in germany (1715866446) - Aukcje internetowe Allegro (dziękuje Chogata, rowerek faktycznie mniejszy lepiej jej służy, choć trzeba było podnieść kierownicę i siodełko, ale i tak lepiej niż na tym większym) dziewczynka szaleje od wczoraj :-). Mogłaby siedzieć i nie schodzić. Następny prezencik to lalka Agatka. Dostała taką LALKA AGATKA ŚPIEWA I KLASZCZE INTERKOBO 34029 (1749990967) - Aukcje internetowe Allegro . Klocki jak zawsze się podobały. Też polubiła zestaw do herbatki z talerzykami coś takiego SMOBY ZESTAW PORCELANA HELLO KITTY, KRAKÓW (1737889166) - Aukcje internetowe Allegro tylko, że nie z Helllo Kitty :-). Dziennie teraz robi nam herbatkę. Od koleżanki dostała pieczątki. Jak zaczęły się bawić to jakby dzieci nie było. Puzzle jak zawsze się spodobały i już nie pamiętam co jeszcze... Te rzeczy najbardziej przypadły do gustu :-). Jeszcze panienka dostanie kuchnię, ale to za ok miesiąc, by za dużo na raz nie było :-). A jeszcze dostała Filemona maskotkę na rękę, tez mogę polecić.. No i kupę ciuszków podostawała. Na jesień jest ubrana :-)
Co do wózka Oliwia też ma taki spacerowy i innego kupować na pewno nie będziemy.
 
reklama
amelkowna dostala cos takiego: PUCHATEK I WIELKA WICHURA. BAJKOCZYTACZ + KSIĄŻKA Z NAGRANIEM Sklep z zabawkami i art. dla dzieci e-zabawkowo.pl jest tym zainteresowana bardziej niz tym jak my czytamy jej bajeczki chyba dla tego ze dodatkowojest muzyczka w tle :O ale musze przy niej siedziec zeby z tej radosci kartek nie powyrywala bo sa na koleczkach i jak mloda sama kartki przewraca to za mocno ciagnie i wyrywa:/
Iza ja widze ze u nas smigaja dziewczynki z takimi wozkami ale one maja po 6-7 lat....amelka tez woli mniejszy bo z tym wiekszym miala probleby zeby np pod kraweznik podjechac.
 
Do góry