reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty dla naszych dzieciaczków:)

azorek ta książeczka jest świetna ,moja miała możliwość zabawy nią w Coccodrillo,siedziała jak zaczarowana i nie chciała z tamtąd wychodzić
 
reklama
na mikolaja kupuje jakis drobiazg, ksiazeczke, moze kolorowanke, gre, co mi tam wpadnie w rece w sklepie a pod choinke Julka dostanie kuchnie. Oliwka jeszcze za bardzo nie kuma to dostanie prezenciki symboliczne, zeby Jula widziala ze jestesmy sprawiedliwi :-):-)
 

megaczko
właśnie mi również chodzi kuchnia po głowie - ostatnio u koleżanki Ninka się taką bawiła długo, nawet odpychała właścicielkę krzycząc "to moje"... nie ukrywam, że mi samej się ta kuchnia podobała - miała nawet piekarnik ze światełkiem, a jak się postawiło patelnię na gaz to był odgłos smażenia - takie szmery bajery:rofl2: a ja, dziecko z PRL-u spragnionam wypasionych zabawek:rofl2::-p

ewentualnie może jakiś laptop?
a 6 XII dostanie książeczki niewielkie, bo ostatnio przy okazji kupiłam, to mam z głowy; acha, wiecie co jej jeszcze kupiłam w Smyku? nie mogłam się powstrzymać jak zobaczyłam te wielkie oczyska... o takiego zwierzaczka (tego niebieskiego): http://www.amazon.com/Aurora-World-Plush-YooHoo-Sound/dp/B0021HZQA4/ref=pd_sim_t_19
są przefajne i jak znam siebie, to pewnie dokupię mu przyjaciół z tej samej serii...
 
Ostatnia edycja:
Ja też chce kuchnie dla małej, bo sama sobie zażyczyła od Mikołaja :-) jak pisałyśmy list.
Powiem szczerze, ze szukanie kuchni to masakra. Chciałam taka na ok 100 cm, a one w większości małe (niskie) :baffled:.
Może widziałyście na żywo i była fajna? Andariel, a twoja znajoma jaka ma kuchnię?
 
reklama
sama list napisała - no no :-D


A my Lego duplo i reszta ze sklepu Mju - www.kreatywnedziecko.eu - chyba mozaike i musowo krede 3D do tablicy, mam nadzieje że uda nam się pomalować ścianę farbą i zrobić tablicę na pół ściany do świąt. Ale będzie czad:-D



kuchnie bym kupiła tez z chęcią ale się już całkiem w naszym M. nie pomiescimy :-p
 
Ostatnia edycja:
Do góry