reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty dla naszych dzieciaczków:)

MALBERTKA to ja Ci tę kredę odłożę - bo to jakis ewenement jest - przez całe lato nie sprzedałam ani jednej - byłam przekonana, ze umoczona kasa - a teraz już musiałam u importera domawiać bo się zaczęły sprzedawać :/

Mamy dziewczynek - odradzam kuchnie firmy PALAU TOYS - Aniela taką miała i to "badziew" jest - też jej kupiłam na Allegro na drugie urodziny - wtedy było ich właśnie bardzo dużo,

Co do Antka to nie mam pojęcia - samochodów ma mnóstwo, chyba jakiś zestaw z kaskiem - patrzyłam na Allegro - i pare znalazłam ale jakieś strasznie tanie i się troche obawiam, że to jakiś szmelc z cienkiego plastiku. Może ktoś ma?
 
reklama
Ostatnia edycja:
Baśka thx za podpowiedzi :)
Co do tego samolotu to już na drugi dzień stwierdziłam że faktycznie na co mu to hehe :)) ale ja tak mam ;)

Już wybrałam co mu wujek ma kupić i co my, na pewno tą grą edukacyjną dzień noc i jeszcze książeczki. A wujek taki zestaw z bajki Auta co gada i trzeba przykręcać śrubkę i naciskać i naprawiać auta :)

Marcel też właściwie kuchnią by się bawił więc dzięki baśka za linka, sprawię mu taką mini kuchnię, może moje garnki trochę przestanie ubijać :))
 
Co do kuchni to Zosia w zeszłym roku dostała taką http://allegro.pl/smoby-rozkladana-kuchnia-hello-kitty-16akc-wys-24h-i1947914052.html
o
d nas tak jak mówiłam pod poduszke dostanie zestaw klocków Hello Kitty (domek z orlenu za pkty :-) ) a pod choinke jakiś zestaw z Duplo, prawdopodobnie http://allegro.pl/lego-5655-duplo-przyczepa-kempingowa-sklep-wawa-i1939155854.html
m
oja babcia się pytała jej co by chciała dostać to powiedziała, ze samolot :-) a ja dodałam, że z duplo :-) (bo ostatnio z klocków sobie sama zbudowała samolot)
Od teściów to nie wiem, zapewne kase no chyba, że JA coś wymyślę to wtedy dadzą kase i JA kupię....
Miśków i lalek (zarówno bobasów jak i barbie) mamy od groma wiec mam nadzieję, że nikt nic takiego nie przyniesie :-D
 
iJeżeli moge cos doradzic w sprawie prezentów to szczerze polecam kolejkę - Fenbo - KOLEJKA DE LUXE 132 el. - z serii DoCity (1969727584) - Aukcje internetowe Allegro
Kupa zabawy z tym jest (u nas nie ma dnia żeby Jasiek i Jula się tym nie bawili), a co najważniejsze kolejka i tory są bardzo trwała! Mamy ją dwa lata i nic nie jest urwane, złamane czy pogięte, a działy się z tym różne dziwne rzeczy (łacznie z tym ze pociąg pływał....w sedesie).
W tym roku dokupujemy jeszcze taki zestaw KOLEJKA FENBO 122el. CITY JUNIOR (1952233135) - Aukcje internetowe Allegro
 
zamówiliśmy Nincę kuchnię - ale będzie zabawa:tak: a chrzestny ma jej kupić Dino-pociąg (to na wzór bajki, która leci rano w MiniMini - Nina ją uwielbia); od chrzestnej dostanie lakę-bobasa rozmiarów noworodka (żeby ją w ciuszki dzieciowe można ubierać), od dziadków ilustrowaną biblię dla dzieci i mozaikę quercetti (czy jakoś tak); sporo tego wyszło, oby trafione było!

acha, chciałam Wam jeszcze zostawić linka do fajnych i niedrogich drewnianych zabawek (parę z nich zamówiłam np.na prezenty dla znajomych) itd.: Drewniane Klocki Obrazkowe 9 W Aucie Auto Pudełko (1977257957) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Do góry