reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty dla naszych maluszków.

reklama
u mnie tez alko był.
Co do prezentów to Ola dostała zółwia z fisher price, ciuszki, pieniadze, baenik na balkon no i ten nieszczesny rowerek o ktorym wam pisałam.
 
Odświeżam temat bo zbliżają się święta!
My planujemy zrobić listę rzeczy (głównie zabawek) jakie chcielibyśmy dla Ninki i dać ją dziadkom, oczywiście będą mieli wybór. Chcemy tym sposobem uniknąć prezentów bez sensu lub ich powielania.

Naturalnie jeszcze nie mamy pojęcia co będzie na liście.

A Wy macie już jakieś pomysły na gwiazdkowe prezenty dla majówiątek?
 
Dobre pytanie... Mi po głowie chodzi wciąz, żeby młodego z łóżeczka do łóżka wyprowadzić. Może nie juz zaraz, ale trzeba będzie - w tej chwili w jego pokoju stoi wielkie łóżko małżeńskie i łóżeczko - chce wywalić oba i kupić lózko dziecięce - wtedy będzie tam mnó=stwo miejsca, bo sam pokój duży, jakieś 3,5x5m. I będe miała miejsce na zabawki, nie będą mi sie w dużym pokoju walać. No i własnie w związku ze zmianą łóżeczka mam w pomyśle komplet pościeli jakiś taki dzieciowy - nie inwestuje juz w pościel łóżeczkową - przez cały czas miałam 1 komplet:)))) Rano pranie, wieczorem ubierałam... Całe szczęście H nigdy nie wymiotował ani nie uprawiał innych fekalnych atrakcji w łóżeczku.

Z zabawakowych rzeczy to ja bym mu jakiś taki warsztat w tym pokoju chciała postawić - ponoś hicior to jest, a widząc jego entuzjazm jak tata coś przykręca...

Smoby - Mój pierwszy warsztat Black&Decker 500210 - Gry Lego, Hasbro, Fisher Price, Little Tikes, Smoby, Tory Carrera, Wowwee, Schleich - sklep z zabawkami - CzasZabawy.pl
 
Więc my z moimi rodzicamy ( co by zaoszczędzić i bezsensu kilku zabawek nie kupować ) składamy się właśnie na taki warsztat bo mały też bardzo interesuję się narzędziami itp i mam też nadzieje że mu to posłuży trochę dłużej :) na allegro jest tego od groma i zapewne jakiś zamówimy bo w sklepach ceny są masakryczne : Warsztaty - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Od drugich dziadków jeszcze nie wiem co dostanie ,od chrzestnych tez nie ale to już ich inwencja , jak się będą pytać to wtedy będe myśleć bo szczerze to póki co moje dziecko sie niczym prawie nie interesuję i nie wiem co im mogę doradzić , klocki ma , auta ma ...może oni wpadną na coś fajnego ;) ale przypuszczam że może tez dostać kaskę . no się okaże .
 
ja tez juz sie zastanawiam nad prezentem dla małej i nie mam pojecia co to by mialo byc. Myslałam nad jakas lalka, wózkiem albo jakaś stojaca kuchnia z garnkami, zestaw do sprzatania...ale nie wiem czy sie tym zainteresuje :/
 
reklama
Hej,
Co do urodzin to alkoholu nie bylo, jako ze to urodziny dziecka, wiec dla mnie to przesada, zakazalam mimo, ze to tez byly moje urodziny:-)

Co do Swiat to tez mam problem, mysle o tej lalce obracanki - miszkomaszko jak narazie, wiecej pomyslow nie mam :(
 
Do góry