reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty, prezenty... :)

Rosmerta u nas było to samo kupiła sobie Emilka szalał Dominik i już go przejął Emilka teraz woli żywe zwierzaki ;-)
 
reklama
Kasiad u nas te chomiczki i ten zestaw zrobiły furorę :p teraz tylko jak chodzę muszę na nie uważać, bo biegają po całym domu ;p ale generalnie fajna sprawa :)
 
pomocyyyy moje dziecko fan na monster high albo lego friends
ale nie wszystkich stac na takie prezenciory
macie jakies fajne pomysły od cioc,wujków innych dalszych mikołajów(jakieś drobiazgi ale nie mam pojecia coooo?)
 
Oj Agusia, za późno spojrzałam na post :zawstydzona/y: Co w końcu z Moster High Sarcia dostała?
Oliwka też ma schizę na Moster High, od rodzeństwa dostała 3 różne lalki Monster, ale nie oryginalne firmy Mattel, tylko podróbki i to w sumie w zupełności jej wystarczy, to jeszcze nie ten etap, że koniecznie musi mieć oryginały ;-) Poza tym dostała poduchę z Draculaurą, ma nagranych kilka odcinków na DVD i narazie o nic więcej nie woła z Monster High.
 
Emilka ma tylko stępelki nagrzewa się na lalki bo są inne ale tą baję widziała może ze 3 razy i to z doskoku wiec jeszcze w etap tego nie weszła że koniecznie jej na nich zależy i mi z tym dobrze :-D
 
Jula wlasnie bardzo chciala dostać klocki Lego friends...i dostala 4 male zestawy...wlasnie teraz siedzi i sie bawi, bo niestety tylko wtedy moze gdy Emcia spi:-D marzy jej sie caly domek Oliwii ale no niestety na tym sie skonczy bo kosztruje on kolo 300zl:szok:
 
Ja o Monster High pierwsze słyszę, więc pojęcia zupełnego nie mam:-p Za to te klocki Lego dla dziewczynek, to genialna seria i w końcu dziewczynki mogą znaleźć w tych klockach coś dla siebie:tak: Ja jeszcze rozmyślam nad prezentami dla swoich chłopaków, bo po Świętach tyle tego jest:rofl2:

Dziewczyny z chłopcami a co u Was teraz na topie?
 
Muszę Wam powiedzieć, ze i moja Oliwka, która nigdy nie interesowała się klockami, zapragnęła mieć klocki. Zaczęło się właśnie od lego friends, zaczęła je układać w przedszkolu i chce też mieć klocki w domu. Upatrzyłyśmy na Allegro klocki całkowicie kompatybilne z lego, Oliwce zamarzył się konkretnie taki zamek:
Klocki Pałac ZAMEK KSIĘŻNICZKI 472el. SLUBAN B0152 (2937368536) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Młoda dostała na urodziny 50 zł, trochę dozbiera ;-) i kupimy pewnie. Klocki podobno bardzo dobre jakościowo, jest do wyboru sporo zestawów.
 
Emilka miała ciut wcześniej robione urodziny bo co tydzień mamy jakąś imprezę w styczniu u kogoś i tak trafiło w ten weekend że u nas i dostała takie coś od babci klocki LEGO FRIENDS 3184 SAMOCHÓD KEMPINGOWY tanio (2972886619) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ale ma różne zestawy i średnio sie nimi bawi :sorry2:


ale kupiłam jej koraliki z ikea do zgrzewania żelazkiem i jak ułoży jej zgrzewam i przy tym od wczoraj siedzi cały czas :tak:IKEA, korale, koraliki + formy do zabawy, PYSSLA! (2976000051) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
Do góry