reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z piersiami ( UWAGA zdjecia chorych piersi )

reklama
Bardzo możliwe że,zapalenie piersi.... U mnie była też gorączka, przeszło po 2 dniach
 
O ja <usunięte przez moderatora>. Może niech ktoś jeszcze wrzuci zdjęcie swojej waginy 🤦🤦
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Z takim problem to najlepiej do cdl. Albo do położnej. Może być to zapalenie, a może po biustonosz nie taki.
Ps. I na przyszłość ostrzegaj w opisie, że dodajesz takie zdjęcia. A najlepiej takich nie dodawaj.
 
Bardzo możliwe że,zapalenie piersi.... U mnie była też gorączka, przeszło po 2 dniach
To miałaś farta. Bywa, że samo nie przechodzi. A jak jest to zastój i się w porę z nim nie rozprawisz to albo ściągają wbijając igłę w kanalik, a czasami potrzebny jest nawet chirurg.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry