reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z oddychaniem CPAP.Prosimy o Porady!

Hm.. Zastanawiam się, która z Was ma tak wielką siłę przepowiedni, ale wnoszę że zapewne wszystkie po trochu, właśnie się dowiedziałem, że Ignaś przeszedł wszystkie badania na Plus i jutro jadę zabrać moje pluszaki do domku:) Juuupiiii!!!
jak się cieszę:) nawet nie umiem opisać tego uczucia:)
Chciałbym jednak podziękować wam wszystkim za wszystkie słowa otuchy, za budowanie pozytywnej świadomości i podtrzymanie na duchu i trzymanie za nas kciuków... Chciałbym się wam odwdzięczyć tym samym, ale czasami jak czytam wasze historie to nasze doświadczenie jest raczkujące w porównaniu z waszym i nie bardzo umiem zabrać głos:)
Tak czy inaczej rozpiera mnie radość od środka, a że nie piję alkoholu zupełnie od zawsze, to na te konto wypiję jakieś Karmi za wasze zdrówko i zdrówko naszych maluszków:)
 
reklama
No proszę!!! Rewelacja!!! ale nam sprawiłeś niespodziankę!!!:-) No to ja tez wypije dzisiaj Karmi malinowe!!! Pewnie jesteś podekscytowany, że aż HEJ!!!;-) A tak na marginesie-zdążyłeś wysprzątać dom?;-)
 
Marku, to ja za wszystkich wypiję dziś normalne piwko 6% ;-):-D:-D a co :-p cieszymy się z Tobą, naprawdę, oczyma wyobraźni widzę uśmiech na Twojej twarzy :tak: 9 lipca minie rok kiedy przeżywałam tą samą radość...

Zostańcie z nami na forum, ani się obejrzysz a bedziesz w temacie, pewnie jeszcze dużo przed Wami, każdy z nas to przechodził ale w kupie raźniej ;-) a i jakieś informacje można uzyskać :tak:

Ignaś zbieraj się chłopie do domu :-)
 
a pewnie że zostaniemy z wami, bo zadomowiliśmy się tutaj zwłaszcza Ja:)
To pijemy dzisiaj wszyscy symboliczne zdrówko za pomyślność naszych dzieciaczków:)

Kamea - Domek wysprzątany, na błysk:)
 
reklama
heh. mieliście wszyscy rację:)
Przepraszam, że tak krótkie odpowiedzi lecą ale nie wiem co pisać:)
Kładę się powoli spać bo od jutra nocne dyżury pewnie mnie czekają:D
Dobrych snów dla was:)
 
Do góry