reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemy ze współzyciem

reklama
U nas wszystko szybko wróciło do normy - dodatkowo jak przeszłam na pigułki zniknęła ostatnia przeszkoda czy można i jest zupełnie spontanicznie jak za dawnych czasów. Wspólne kąpiele i inne wygłupy. Maja na szczęście w weekend robi sobie 3h drzemkę w dzień a rodzice wtedy mają czas dla siebie.
 
ja w sumie już czekam na zakończenie karmienia i przejście na zwykłe pigułki - bo cerazette jakoś niedowierzam - w ulotce jest coś o 80% skuteczności więc stosujemy jeszcze gumki - a to już nie jest takie fajne
 
kurcze ja to bym chciala jakies tablety musze spytac HV jak przyjdzie
tutaj sa bardzo popularne zastrzyki raz na 3tygodnie <-(chyba)
 
kurcze, a u mnie cezarette leżą w szafce, nie wiem po co je wykupiłam :wściekła/y:

Osinko !!!!!!! sprzedaj mi je proszę!!!! będziesz kochana a po co ma się 40 zł zmarnować!!!!!
daj znać na priv
kurcze nie mam czasu jeździć po recepty i czekać godzinami w kolejkach
 
U mnie z ochota na sex roznie bywa.W sumie kiedy jest to jest fajnie,ale to sie bardzo rzadko zdarza,bo z B mamy zero prywatnosci,gdyz mieszkamy z tesciem,a w dodatku majka ktora wieczorem jak tylko zaczynamy to odrazu otwiera slepia,a w dzien to jest niemozliwe.W dodatku z B sie widujemy tylko od czasu do czasu,bo pracujemy na zmianach i caly czas sie mijamy.To reflektuje na nasze relacje,bo czesto sie klucimy.marze pojechac gdzies z nim na pare dni i miec mozliowsc odbudowac naszych relacji i uczuc,ale to malo prawdopodobne... :-(
 
reklama
ja po piewszej ciazy mialm depoprovre masakra wszstko sie rozlegulowalo fakt koszt zastrzyku to bylo tylko 2,50 na recepte ale to bylo 6 lat temu nie weim jak teraz ale nie bralabym tego juz teraz albo gumki a od miesiaca biore tabletki mercilon calkiem w koncu nie myle czy w kolejnym miesacu pojawi sie mala fasolka:baffled: :-) :laugh2:
 
Do góry