reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocjones skleponess:)

Rox - a jaki rozmiar Huggiesów używacie? Bo wiem, że sa większe od pampersów

tak są większe - jedziemy na 4kach .. się mieścimy mimo 12,5 kg i solidnych udek :-D

rox może i bym mogła tylko nie wiem jak miałoby to wyglądać bo ja ciemna masa jestem i nie wiem na allegro tez nigdy nic nie kupiłam bo zwyczajnie nie wiem jak i się boje

hihi normalnie - kupujesz , ja ci wpłacam pieniądze na konto i wysyłasz pocztą hihihi :-D
ale to był taki pół żart :-) bo pozazdrościłam ceny za pampki :-D
 
reklama
Ja też bym chciałą Pampersiaki po takiej cenie:tak: Tym bardziej, że dziś muszę jechać gdzieś i zapas zrobić...

Rox, to ciekawe, czy Boo wszedłby w Pampersy 4, bo Huggiesy większe wypadają? Duży chłopak Wam rośnie;-)
 
W Realu pampersy
- oprócz sleep&play (68 sztuk przy rozm. 4) za 33 złote (promocja do 24.12.);
- active baby giga pack (99 szt. przy rozm. 4) za 60 zł (do 24.12.);
- active girl (52 szt. przy rozm. 4) za 56 zł.
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dzięki nareszczcie pampki za 0,48gr i to nasze ulubione do codzinnego użytku sleep&play - Bozia niech wam w dzieciach wynagrodzi dobre kobitki za informacje:))
 
Ja nie przepadam za Sleep&Play'ami, o nie mają rozciągliwych ściągaczy. Ale polecam Active Baby 132 szt. w Carrefourze za 84,99 (albo jakoś podobnie z groszakami;-))
 
Topoleczka: moja Miśka ma chuda doopkę więc nam te sleep&play super pasują i wogóle nic nam nie przeszkadza, bo tanie i dobre:) active używamy na noc i na wyjścia, a do latania po domu zazwyczaj właśnie sleep&play jak tylko tanio dorwę:)
najgorsze jakie zawsze zostawiają ślady na nóżkach to dla nas Huggiesy. Kilka podejść i zawsze jestem mega niezadowolona - no, ale tu już kiedyś było, że każde dziecko lubi co innego:)
 
reklama
Topoleczka: moja Miśka ma chuda doopkę więc nam te sleep&play super pasują i wogóle nic nam nie przeszkadza, bo tanie i dobre:) active używamy na noc i na wyjścia, a do latania po domu zazwyczaj właśnie sleep&play jak tylko tanio dorwę:)
najgorsze jakie zawsze zostawiają ślady na nóżkach to dla nas Huggiesy. Kilka podejść i zawsze jestem mega niezadowolona - no, ale tu już kiedyś było, że każde dziecko lubi co innego:)


U nas taki też kilka podejść do Huggiesów i taki sam powód zrezygnowania z nich(gdzieś to ostatnio pisałam;-)). Chyba za szerokie te ściągacze mają. Choć kumpeli córze się nie odciskają...
 
Do góry