reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocjones skleponess:)

A ja właśnie pierwszy raz kupiła Huggisy, bo w Tesco były w promocji - 102 szt za 56 zł z groszami i też jestem niezadowolona, bo jakieś sztywne są i nie mają elastycznych ściągaczy.
Trudni, jakoś musimy przetrawić tą giga pakę i wracam do pampersów Active Baby. Korci mnie też żeby wypróbować Happy Flexy, ale najpierw kupi małą paczkę, żeby w razie co się nie męczyć.
 
reklama
co do huggies'ów-to jest chyba kwestia przyzwyczajenia. Barrrdzo ciężko się na nie przestawić jak się wcześniej używało Pampersów- różnica moim zdaniem jest ogromna. My też się połasiliśmy na tą promocję w tesco i musieliśmy zużyć ponad 100sztuk,chociaż moim zdaniem są dużo bardziej sztywne i nieprzyjemne od Pampersów.
Teraz już wiem,że za jakość trzeba placic i zamierzam kupowac pampersy-bo żadne inne się do nich nawet nie porównują :)
 
my na huggisach od początku i jestem zadowolona, papersy nie wytrzymywały nocy i zawsze przy przewijaniu mały całkiem mi się rozbudzał , teraz w dzien baby activ bo łatwiej zakładać ale kupsko często się w nich nie mieści:((((( na noc dalej tylko huggisy bo pampersy sa na 3 h max!!! a wogóle to zaczełam kupować już 5 !!!!
 
Przy kasie są - ja dostałam dwie ale pójdę jeszcze wysępić - są też inne produkty w promocyjnych cenach ale pampersiaki mnie najbardziej zaciekawiły
 
reklama
Prosze o info, gdzie są pampersy w promocji, bo kończy się nam paczka, i nie mam zamiaru za 64 sztuki 59 zł płacić.
Książeczki do Super Pharm też nie mam :baffled:
 
Do góry