reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeczytałam / obejrzałam POLECAM

reklama
Syla nie czytalam... ale chyba przeczytam ;-) chociaz slyszalam ze to ogolnie glupia ksiazka... bo przewidywalna...ale powiedzta mi co tera nie je przewidywalne? Ja kazdy film prawie przewiduje :-D
 
tez nie czytałam i tez ciężko mnie zaskoczyć - czy to w książce czy w filmie-Paweł nie lubi ze mną oglądać bo zawyczaj komentuję że pewnie za chwilę bedzie tak czy tak- i trafnie przwiduję:)
 
Ostatnia edycja:
Wczoraj odkurzyłam sobie ten wątek i spisywałam książki, które polecałyście. Ja już tyle w życiu przeczytałam i żałuję, że sobie nie zapisywałam autorów, tytułów. Mam konto na lubimyczytac i jak mi się przypomni jakis tytuł, który czytałam, to aktualizuję swoją bibliotekę, a te co czytam, to już na bieżąco:tak:
 
reklama
Do góry