reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy się

Jaką płeć chciałabyś mieć?

  • chłopczyka

    Głosów: 5 12,8%
  • dziewczynkę

    Głosów: 16 41,0%
  • obojętne

    Głosów: 18 46,2%

  • Wszystkich głosujących
    39
reklama
Hej mam na imię Kasia mam 29 lat.Pochodzę z okolic Poznania.Pierwszą ciąże poroniłam w 2011,ale udało się zajść szybko bo w grudniu tego samego roku;DTermin porodu sierpień 2012.Płeć wpisałam obojętnie bo to prawda,ale czuję razem z mężem że to dziewczynka będzie.Pozdrawiam wszystkie sierpniówki;D Trzymajcie kciuki bo po pierwszej straconej ciązy schiz mi nie brakuje.
 
Hej! Mam na imię Pamela ( możecie mi nie wierzyc ale naprawde:-p) mam 21 lat pochodzę z małej miejscowości niedaleko Warszawy. Jestem w 12 tc. O ciązy ja i mój narzeczony dowiedzieliśmy się w wigilie:-p Taki prezent pod choinke. Jestesmy ze sobą ponad 4 lata. Obydwoje studiujemy i pracujemy w warszawie pracujemy w centrach handlowych ja w sklepie on jako ochroniarz. Jestem na 2 roku psychologii. Z racjii kierunku strasznie się boję o kruszynkę żeby bylo wszystko w porzadku lekarze mówią że jest wszytsko ok. Ale cały czas mam takie myśli.. To moja pierwsza ciąża i obydwoje wyczekujemy kruszynki koło 14 sierpnia;-)



Ja też się dowiedziałam o ciąży we wigilie;D Fajny prezent pod choinke;D trzymam kciuki;)
 
Dziewczyny trochę już z Wami piszę, wiec może się przedstawię:-) Mam na imię Julita, mam 32 lata i mieszkam w Poznaniu. Obecnie oczekuję mojego pierwszego maleństwa i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa:-):-), bo od dłuższego czasu myślałam o dziecku, no i trochę się o nie staraliśmy (1,5 roku). W końcu się udało, to był najpiękniejszy prezent świąteczny:-D:-), dlatego mam nadzieję, że cała ciąża przebiegnie spokojnie, a maleństwo będzie zdrowe!!!!! I tego samego życzę Wam wszystkim!!!!:-)
 
Hej dziewczyny:-) mam na imie Agnieszka i mam 19 lat(w kwietniu skoncze 20). To moja pierwsza ciaza- jestem w 16tygodniu. ciaza przebiega prawidlowo i mam nadzieje ze dalej tak bedzie. Pozdrawiam was i zycze zdrowia Wam i malenstwom w Waszych brzuszkach:-)
 
reklama
hej Wam:)jestem Paulina , mam 25 lat i na 13 sierpnia oczekuje drugiego maleństwa:)Moj syn Kamiś ma obecnie 8,5 ms:):-Dnie pracuje, wychowuje w domu łobuziaka:-)jestem z Poznania:)

 
Ostatnia edycja:
Do góry