reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedszkolaki

masz racje Aniu:tak:z tym kosciolem to pelna porazka codziennie to samo od miesiaca:no:paula ma juz serdecznie dosc ledwo wroci po szkole do domu juz musi leciec na rozaniec:no:ogolnie dzieciaki nudza sie i nie chca juz chodzic:sorry:
w tym tygodniu moja kolezanka ja bierze bo seba nie chce za chiny siedziec w kosciele a przed juz jest za zimno zeby stac ale niestety to nie koniec w grudniu czekaja nas roraty :crazy:
do nauki ma 19 modlitw ale zdolna jest i juz tylko 5 nam zostalo:tak:
 
reklama
U nas wczoraj odbyło się pasowanie na przedszkolaka, było super takie słodziaki :-):tak: jak będe miała wolniejszą chwilę to wkleje zdjecia:tak:
 
BARA WIDZIALAM NA NK SWIETNE FOTECZKI:tak:
A MOJ DIABOLEK OBCHODZIL URODZINKI W PRZEDSZKOLKU(TAK SEBUS NAZYWA)
CORAZ WIECEJ GADATLIWY SIE ZROBIL I LADNIE SPIEWA I CORAZ BARDZIEJ SAMODZIELNY:-)
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 92
  • 11.JPG
    11.JPG
    41,8 KB · Wyświetleń: 87
Superowe fotki:-):tak: dziękujemy za komplementy:-)
 

Załączniki

  • mis.jpg
    mis.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 85
  • mis1.jpg
    mis1.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 91
  • mis2.jpg
    mis2.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 89
super fotki Bara i Ewa! Przedszkolaki pełną gębą! :-)

My z mężem zmieniliśmy zdanie (pod wpływem różnych okoliczności)i dziś Kuba był pierwszy dzień w przedszkolu. Panie mówiły, że bardzo grzeczny, sam jadł i ładnie się bawił z dziećmi..(a w domu diabełek) I do domu nie chciał iść...mam nadzieję, że taki zachwyt nad przedszkolem mu nie minie. Jestem z niego baaardzo dumna :-) :-)
 
To niebywałe, nie "widziałam" się z Wami dobrych kilka miesięcy...otwieram forum, a tu same znajome mamusie i pociechy-cieszę się, że znów tu jestem :)
Ja trochę oderwana od polskich realiów, więc chętnie sobie poczytam jak to się w ojczyźnie układa....Późno, więc zmęcznienie mnie ogarnia, jednak będę zaglądała częściej-bardzo się cieszę, że Was widzę :-)
 
reklama
Megusku tak to ja:) zmieniam kolor włosów średnio raz na porę roku. raz ciemna, raz blond, a ostatnio nawet byłam ruda:)
 
Do góry