reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedszkole

kasiawilde

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Październik 2010
Postów
1 720
Miasto
pod lasem :)
Wiem, że może pomyślicie, że jeszcze za wcześnie itp itd. Ale u nas zapisy ruszą prawdopodobnie za 3-4 miesiące, więc ja już zaczynam konkretniej myśleć ;-)

Tak wstępnie to w ogóle jaką decyzję podjęłyście? Wysyłacie dzieciaki do przedszkola, czy ktoś jednak jeszcze nie? Ewentualne przedszkole wybrane?

My od września na pewno spróbujemy, przedszkole wybrane - moje własne :) idealna dla nas lokalizacja, duże jasne sale, ogromny plac zabaw... i co istotne - jedyne przedszkole w moim mieście, o którym słyszałam same pozytywne opinie..

Ciekawi mnie jak u Was sytuacja wygląda?
 
reklama
ja mam przedszkolny zgryz, bo z jednej strony baaardzo chcę żeby Marysia chodziła do przedszkola, a z drugiej strony - przecież ja po południami pracuję, co oznacza że nie będę się z nią widzieć cały dzień:-( No i nie wiem jak to rozegrać... czy wybrać 3 dni kiedy będzie chodzić, czy będzie chodzić na krócej... ale to i tak daje straszliwie mało wspólnego czasu.
No i jesli chodzi o lokalizacje, to mamy wybrane jedno główne, blisko nas. Poza tym jeszcze dwa całkiem w proządku, jako te drugiego wyboru. Ale ponieważ mamy się przeprowadzać nie do końca nam już pewnie bedzie pasować lokalizacja. Buuu... niech ktoś to za mnie zaplanuje!
 
U nas jest tylko jedno przedszkole, wiec wyboru nie mamy żadnego :sorry:
urok małej miejscowości - może i dobrze bo nie ma dylematu z wyborem, z drugiej strony źle bo co jest to trzeba zaakceptowac...
Ale i tak na chwile obecną od września Mati chyba jeszcze nie pójdzie, tylko za rok jako 4-latek
 
Emi bez dwóch zdań idzie do przedszkola od września (chyba, że się nie dostaniemy...); jest to sprawa jaśniejsza niż słońce; przedszkoli u nas dużo; na ten moment nie robiłam żadnego rozeznania, lokalizacja albo blisko domu albo blisko pracy ale ja będę Emi odbierać więc lokalizacja będzie wybrana pode mnie
 
my zamierzamy zapisać Leo od września do tego samego p-la co Ninka, jeśli się dostanie to pójdzie; nie widzę przeciwwskazań na tę chwilę.
trasia - rozumiem dylemat, przypomina mi się nasz tuż po przeprowadzce:sorry:
 
kati nic mi nie mów o menu...właśnie zajrzałam do galerii naszego p-la i widzę fotki z Dnia Misia - oczywiście był tort w kształcie misia (taki duży lubiś), kt.dzieciaki ozdabiały gotowymi polewami (fuj!) i posypywały tymi wszystkimi na maxa słodkimi posypkami; pewnie radocha była wielka, ale ja na to patrzeć nie mogę bez emocji;-)
 
Kati83 - o Boże..... :szok:
Andariel - Matko Boska - znowu ;-)
W stołecznych przedszkolach nie słyszałam o takich akcjach, a w żłobku za batoniki w szafkach dzieci na Mikołajki zrobiłyśmy - jeszcze jako Rada Rodziców - aferę.
Jasne, że Krysia do przedszkola pójdzie, bo jakże by inaczej. Mamy dwa blisko, jedno tylko przez osiedle. Zadzwoniłam nawet kiedy dzień otwarty - powiedzieli aby telefonować pod koniec stycznia - muszę obejrzeć oba. Mam nadzieję, że Młoda się dostanie.
 
reklama
trasiu ja mam podobnie, tzn jak najbardziej jestem za przedszkolem, ale moje lekcje popołudniami = minimum wspólnego czasu, a pewnie normalnej pracy nie znajdę i nie wiem co wtedy... na chwilę obecną tak czy inaczej planuję małego do przedszkola wysłać i sprawdzimy pewnie jak to w praktyce będzie wyglądało, może przez choróbska i tak będzie non stop w domu ;-)

mamoM a mogę spytać czemu myslisz, żeby dopiero za rok?

felka, andariel, forever no to u Was wszystko jasne :) teraz tylko oby dzieciaczki się dostały :)

kati to straszne z tym menu, zaraz obczaję co u nas :p no ale wyboru nie masz skoro tylko jedno przedszkole... jak się Mati dostanie to przeforsujesz zmiany :)

ooo znalazłam aktualny... chyba nie jest źle ;)

jadlospis-5.jpg


lepsze to niż kinderki - ale konserwa rybna? mleko wszędzie? kulki czekoladowe? moje dziecko będzie chodzić głoooodne!
 
Do góry