reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

reklama
Pytanie do lilonki, eevlee i ysi :)

Jakos mam sie szczegolowo przygotowac do punkcji, transferu itd...chodzi mi uzywanie kosmetykow, farbowanie wlosow, jakies dodatkowe witaminy itd?

Od niedziali biore juz zastrzyki z gonapeptylu....pozniej dolacze gonal w 8dc i w 14dc qizyta w klinice...tam decyzja o dalszym stymulowaniu, dolaczeniu lub zminiejszeniu lekow itd...

Chcialam tylko sie pochwali,ze prof widzi jakies swiatelko w tunelu w zwiazku z meza biopsja. Stwierdzil,ze tam gdzie mial ja robiona tj. Warszawa szpital na Starynkiewicza zglaszaja sie do niego pacjenci u ktorych nic nie znaleziono a jemu udalo sie jednak cos znalezc. Maz ma wszystkie badania hormonow prawidlowe, genetyczne rowniez wiec prof stwierdzil,ze jest szansa na znalezisko bo nic nie wskazuje na calkowity brak....takze emek bedzie jeszcze raz kloty haha....


Jak tam musie sobie radza, jakies nowe fotki byscie dzieciakow pokazaly?
Nowa/Pelna/Ysia wy juz prawie na wylocie a pamietam jeszcze tak niedawno CUD Nowej z niedroznego, Pelna ze swoim AMH i plemnikami emka, Ysia udane IVF i mocne kciuki oraz smaczne czekoladki haha....

Boze jak ja sie boje tego wszystkiego....

Dziewczyny po IVF, w ktorej dobie milyscie podawane zarodki? Moj prof chce hodowac je do 5doby tzn do stadium blastocysty....
 
Witam sie po wekendzie:-D

Dzis pogoda spiąca temperatura spadłao o 20st w dół, głowa pęka, cisnienie niskie:no::szok:

Hope- trzymam kciuki:-)
Pełna - jak tam skurcze?
Nowa- juz dzidzia przy Tobie?
Jane - jak samopoczucie?
Błonka-super czas na kawusie i odpoczynek tez potrzeby:tak::-)
 
Na razie nowych skurczy nie było, wczoraj za to rwało mnie w pochwie i to mocno, naprawdę już myślałam że zacznę rodzić, ale dziś czuję się o niebo lepiej, nic mi nie dolega ;-) Mała tylko mniej się rusza
Dziś rano mówię do emka że swędzi mnie prawa ręka, będę się z kimś witać, a on mówi że może z Nataszką hihi :-p
Hope kochana kciukasy zaciśnięte, kiedy twój będzie miał ta biopsję? tuż pzred punkcją? czy oni będą mrozić to jego nasienie?
 
Ostatnia edycja:
pełna- ja mam od kilku dni taki mocne kłucia w pochwie i dwa razy dziennie tak jakby skurcze, ale to niby normalne w tyg ciazy , z tego co czytałam.
Twoja ciaza juz donoszona wiec juz mozesz witac sie z córeczka - ja jeszcze musze czekac:tak:
 
Pelna biopsje pewnie bedzie mial mniej wiecej w tym czasie co ja punkcje....oby byla tym razem szczesliwa :)
Ja mysle w ten sposob, skoro Nasz 8AID sie nie udalo to cos w tym jest, moze dlatego ze maz ma plemniki i zeby oszczedzic Nam rozterki na dalsze zycie. Wierze,ze cos sie znajdzie i bedziemy mieli blizniaki chlopca i dziewczynke :p hahaha....
 
reklama
Blonka to tylko pozazdroscic,ze mala zajmuje sie soba a Ty masz czas na kawusie....
Ja postanowilam,ze jak tylko zaczynam stymulacje zero kawy i %....i tak przez 9mcy z % a z kawa zobaczymy...
 
Do góry