reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

reklama
mi lekarka pozwalala pic slaba kawe rozpuszczalną jak bed emiala niskie cisnienie albo bede czula sie slabo, ale takto mowila ze nie zaleca.
Nataszka mzoe bedzie z nami za niedlugo :)
a te kłucia tez mialam juz pod koniec ciazy.. to nib yszyjka sie skraca i zaczyna rozwierac, u mnie sie niestety ten proces zatrzymal i skonczylo sie cc w 42 tygodniu
 
WP_20130613_004.jpg a Tu Zojka :) oczywiście oczko od uczulenia załzawione
 

Załączniki

  • WP_20130613_004.jpg
    WP_20130613_004.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 21
wizytę mam za tydzień to zobaczymy co z tą szyjką się dzieje, ostatnio też miałam przykurcze a powiedział że szyjka dobrze się trzyma....
Mi jak po 4 miesiącu wrócił apetyt na kawkę, to piję z 2-3 razy w tygodniu rozpuszczalną...ma tyle kofeiny co herbata tak naprawdę...
Ojej ale już duża, jeny jak ten czas leci, szok :-D:-) Widać że radosne i pogodne dziecko
 
Hope - miałam Ci odpisać na wiadomość, ale zapopomniałam :-) Czasem żyje tylko od pieluchy do kamienia i z powrotem :-)
Ja wyczytałam na jakiś forach że generalnie na transfer trzeba być sote, zeby blastki chemią nie odstraszyć. Więc nawet w tym dniu zęby umyłam samą wodą ;-) a co ;-) no i od transferu niezbyt gorące kąpiele. Ja brałam tylko kwas foliowy, żadnych więcej wspomagaczy. Bo tak jak powiedział mój lekarz - to wszystko jest kwestią wiary - jeśli mocno wierzysz że działa... po transferze przykleiłam plasterek na brzuch, co by maluchy ładnie się przykleiły - to z kolei zabobon z forum bb ;-) ale ja wierzyłam. I odkleiłam dopoero po drugiej becie.
Maciek i Zuzia byli transferowani w 5 dobie. Mój lekarz jest tego zwolennikiem. I może ma racje - u mnie w 3 dobie było 8 zarodków, a w 5 tylko 2 (ale za to jakie :-)) Oczywiście nie wiadomo czy np podane do brzucha nie rozwinęłby się prawidłowo. Ale tego nawet lekarze nie wiedzą. No i dodatkowo miałam nacięcie otoczki, bo była dość gruba. Bo to były jeszcze morulki, a nie pełne blastki :-) Wiem że dziewczyny biorą jeszcze embriogel, który jakoś twm przykleja zarodki. Hmmm muszę wrócić do posta Twojego, bo się zacięłam ;-)
 
blondynka z kręconymi włoskami :) babcia mówi, że ma perłowe włosy :) po rodzicach bo jak bylismy z emkiem mali to tez jasne były, teraz zciemniały
 
nie :D smoka dzielnie doi :D w samochodzie i przy usypianiu, ale w ciągu dnia już w ogole go nie doi chyba ze znajdzie cwaniara, to sobie sama do buzi wsadzi :)
 
reklama
Do góry