reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle mamy Leicester

reklama
Hey Marta ciesze sie ze ktos sie odezwal,w ktorym tygodniu ciazy jestes?
Ja w 13 tygodniu i brakuje mi.kogos do pogadania.
 
Jestem w 12 tygodniu. Jest to moja pierwsza ciąża wiec wszystko jest dla mnie nowe :) No szkoda ze tak nas mało, mogłyby sie ujawnić mamy z Leicester :)
 
To mamy termin prawie na ten sam czas
Jest nas malo z Leicester ale moze jeszcze sie odezwa przyszle mamy:)
 
Ja tez jestem w pierwszej ciazy,mialas juz pierwszy scan? Ja mam dopiero w przyszlym tygodniu.
 
Tak miałam w czwartek ale łobuz nie chciał ustawić do badania wiec nie mogła dokładnie sprawdzić wszystkiego. Nastepny mam 27.04 znowu tyle czekania :( a jaki szpital wybrałaś ?
 
Wybralam royal,sama nie wiem czym sie kierowalam,moze tym ze w generalu nawet nigdy nie bylam i nic o nic nie wiem.
Pierwszy raz slysze zeby dziecko az tak sie ruszalo ze nie mozna zrobic badania,powiedzieli Ci chociaz cos ,cokolwiek widzieli na badaniu?
 
Ja tez mam Royal bo w sumie tez tylko ten szpital znam. Powiedziała ze musi byc specyficzna pozycja zeby mogła zbadać a ze dziecko nie chciało sie ruszyć w żadna stronę to nie zbadała.. młoda jakaś była myśle ze poprostu sobie nie poradziła heh
 
reklama
Ale wiesz dzieki temu ze bedziesz miala to badanie pozniej moze juz beda mogli Ci powiedziec plec dziecka jesli bedziesz chciala:)
 
Do góry