reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przyszłe mamy Lublin

Grama super że jesteś zadowolona :-) ja też nie narzekam! Gdybym miała więcej miejsca to na pewno zdecydowalabym się na drugie:-)
 
reklama
ja gdybym byla mlodsza i maz tez to bysmy mysleli o drugim no i gdyby nie moje problemy z donoszeniem ciazy... za duzo psychicznego obciazenia. ale mimo to Zosia jedynaczka nie bedzie bo ma przyrodnie rodzenstwo;)

ja czuje swieta chociaz ich nie robie i ide na gotowe:) no ale szkoda zebym 2 tygodnie po cc robila swieta!:) odpracuje w przyszlym roku!:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
ja mam 36 a maz 44. u faceta to wiek prawie nigdy nie jest przwszkoda ale no wiesz trzeba tez myslec zeby wychowac dziecko. a kobiety wiem ze rodza dzis po 40tce ale u mnie wiek jest przeciwwskaniem bo mam rezerwe jajnikowa bliska zero...a im nizsza rezerwa tym wiecej uszkodzonych komorek i wad genetycznych i problemow z donoszeniem...

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
troszke mnie nie bylo...
ja mam w planach przynajmniej dwójeczke :D chcialabym tez córcie :) oby nie trzeba bylo 5 razy do sprawy podchodzic hihi bo to juz za duzo ale tak mysle, ze 3 no max 4 moze byc :D oczywiscie zobaczymy co los da :) oby bez zadnych problemow sie udalo :)

ostatnio zaczelam szyc :)
mam maszyne od dwoch tygodni i uszylam wczoraj dzidziolowi mojemu takie cacuszko :D
b.JPG
a.JPG c.JPG
jestem z siebie dumna i mam nadzieje,ze moj księciunio jak juz na swiat przyjdzie bedzie korzystał z tego kokonika :)
co myslicie?:)
mam tez do kompletu kocyk i poduche... hmmm :) a niedlugo planuje jakies ubranka poszyć chociaz w pierwszej kolejnosci jeszcze podejscie do poduszek - gwiazdki, ksiezyce, chmurki do kącika malenstwa :)
 

Załączniki

  • a.JPG
    a.JPG
    180,4 KB · Wyświetleń: 70
  • b.JPG
    b.JPG
    129,7 KB · Wyświetleń: 328
  • a.JPG
    a.JPG
    180,4 KB · Wyświetleń: 76
  • c.JPG
    c.JPG
    229,6 KB · Wyświetleń: 69
@Anjounek kokonik super. ja mojej Zosi zrobilam "kokonik" z mojej poduszki rogala. akurat idealnie wypelnil jej kolyske. jedyne co to troche bym sie obawiala czy nie za miekki bedzie srodek twojego kokonika (na oko trudno ocenic) bo dziecko powinno na twardym spac chociazby zeby mu sie buzka w poduszke nie zapadla i zeby sie nie poddusilo ale tez z uwagi na kregoslup etc.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
dzieki dziewczyny :)
hmmm moze sie tak wydawac, że jest miekki przez to,ze sobie wymyslilam ten pikowany środek :p przez to na zdjeciu faktycznie wyglada jakby tak bylo :p ale spokojnie ! wzielam to pod uwage :p to tylko takie złudzenie optyczne :)
 
@Anjpurek a gdzie kupilas materialy? Bo kurcze jakos albo kiepski wybor albo ceny z kosmosu trafiam:(

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
reklama
@Anjpurek a gdzie kupilas materialy? Bo kurcze jakos albo kiepski wybor albo ceny z kosmosu trafiam:(

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!

no ja akurat na minkyitkaninki zamawialam i dosc sporo za bawełne zaplacilam bo 37 zł za mb... no ale sie uparlam na ten konkertny koci wzór i nie bylo juz przeproś :) i tak mnie to wyszlo taniej niz zamawianie kokonu a jeszcze sobie uszylam kocyk i poduche... tak wiec 82,5 zł za bawełne, minky i wypełnienie zarówno do kokona jak i kocyka...:)
ale da sie na pewno taniej... niektore bawełny chodzą po 10-14zł za mb... ja jednak jako zadeklarowana kociara nie moglam sobie tego wzoru darowac ;D
 
Do góry