reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przyszłe mamy Lublin

Mom-to-be a Tobie już mała przesypia całe nocki? U nas jest 2-3 pobudki standardowo a niestandardowo nawet i 5...
W środę mój kluseczek był ważony :wink:
waga nie byle jaka bo już 8120g i 78cm a 7.02 kończymy 5miesięcy :rofl2:
 
reklama
Ala to sto lat dla maluszka :) widzę że dokładnie miesiac starszy od mojej, dziś kończy 4 msc :) waży 7kg a długości nie wiem ile ma ale obstawiam koło 64 bo 62 za małe 68 jeszcze za duże ;)

Mom zazdroszczę Ci bardzo! Moja jak kładła się później koło 22-23 zasypiala to była tak 1-2 pobudki, potem przedstawiła się na 19-20 to tak 2-3 pobudki, a w tamtym tygodniu z niedzieli na poniedziałek spała mi 8,5h bez przerwy i to był jej rekord i chyba wyspala się za wszystkie czasy bo od tamtej pory budzi się tak z 5 razy do 22 trzeba ją jeszcze dolulac i w nocy co 1,5-2h... Masakra! No ale niestety borykamy się teraz z Azs, Klara się drapie okropnie i to chyba przez to...
A z pozytywów to wczoraj pierwszy raz przekrecila się z pleców na brzuszek :) dumna ja :)

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jurczux wielkie brawa dla córci za nową umiejętność :-) :)
Mój już się przekręca ekspresowo :rofl2: dlatego muszę uważać by nie był blisko krawędzi...
Mom-to-be tylko pozazdrościć :cool2:
 
Mom ale w dzień też tak mało je? I kiepsko przybiera? Co na to pediatra? Może to jej wystarcza? Mój glodomor to je w dzień co 1-2h teraz... Nie wiem czy tylko chce się poprzytulac czy faktycznie jest głodna ale się uspokaja... Teraz niestety walczymy z katarem dodatkowo.

A jak tam mamy w ciąży? Jak się czujecie dziewczyny? :)

Sent from my XT1072 using Forum BabyBoom mobile app
 
Zaczynamy się stresowac. Gin straszy ze do terminu niedotrzymam, Ja to właściwie już po 15 marca mogłabym rodzić. Niech tylko ten czas szybko leci bo ciągnie mi się teraz strasznie. Zgagi mecza, spać wogole nie mogę. Ale cóż torbę trzeba spakować i czekać.. Ciekawe jak teraz na jaczewskiego na porodowce czy duże oblężenie.
 
ja juz torbe dla siebie mam spakowaną 50/50 :D bede do niej z biegiem czasu dokladac jakies drobnostki tylko... z jednej strony nie moge sie doczekac juz Tymka:p z drugiej jest stres bo paru rzeczy jeszcze nie kupilam typu termometr, inhalator, must have apteczkowy... ;p wiadomo,ze pewnie sie zawsze o czyms zapomni .. ale chcialabym w miare mozliwosci dopiac sprawy na ostatni guzik... cale wyposazenie do lozeczka juz mam uszyte... ochraniacze,przybornik od jakiegos czasu juz... dzis skonczylam tez girlande :) jescze musze do kącika dokupic jakas poleczke... wydrukowac obrazki do ramek i mam ochote sie pokusic na jakies naklejki na sciane... wiadomo to juz takie moje fanaberie ale chce zeby byl gotowy zakątek dla mojego synia bo mimo,ze teraz z brzuchem malo sily to moze sie okazać, ze dzieć da mi w kosc i potem nie bede mogla sie na tym skupic :D
 
reklama
ja juz torbe dla siebie mam spakowaną 50/50 :D bede do niej z biegiem czasu dokladac jakies drobnostki tylko... z jednej strony nie moge sie doczekac juz Tymka:p z drugiej jest stres bo paru rzeczy jeszcze nie kupilam typu termometr, inhalator, must have apteczkowy... ;p wiadomo,ze pewnie sie zawsze o czyms zapomni .. ale chcialabym w miare mozliwosci dopiac sprawy na ostatni guzik... cale wyposazenie do lozeczka juz mam uszyte... ochraniacze,przybornik od jakiegos czasu juz... dzis skonczylam tez girlande :) jescze musze do kącika dokupic jakas poleczke... wydrukowac obrazki do ramek i mam ochote sie pokusic na jakies naklejki na sciane... wiadomo to juz takie moje fanaberie ale chce zeby byl gotowy zakątek dla mojego synia bo mimo,ze teraz z brzuchem malo sily to moze sie okazać, ze dzieć da mi w kosc i potem nie bede mogla sie na tym skupic :D
Pochwal się fotkami kacika maluszka. Tymek[emoji4] U nas też ma być Tymus, myslalam że to mało popularne imię [emoji1]
Co spakowalas do torby, bo kompletuje I się zastanawiam o czym mogłam zapomniec. Dla maluszka bierzesz coś do szpitala?
Ciekawe jak teraz z oblężeniem w spsk4...
 
Do góry