reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

reklama
Chyba nie dam rady jej nic podlozyc bo ona od miesiaca podczas snu przemieszcza sie w tym lozeczku, pelza po nim. Pare razy w nocy wstaje do niej bo klinuje sie gdzies miedzy szczebelkami i steka a od stekania to juz blisko do placzu, a tak mi przesypiala cale noce ach co to byly za czasy;-)
 
Ja mojej Zośce układam książeczki przed nosem, to ją trochę interesuje, ogląda obrazki albo zabawki jej układam te najulubieńsze. Chętnie leży też na brzuszku na macie i na mamie :-) No i w dzień kładę ją spać na brzuchu.
 
sss16 a u mnie sprawdza sie super szare mydlo, wiesz ten stary Biały Jeleń. Mokrą plamę zapieram trochę tym mydłem, zostawiam tak na 10-15min i wrzucam normalnie do prali z innymi ciuszkami. Nie ma sladów.
 
My mamy wszystkie body w plamach marchewkowych,przez to ulewanie ,muszę namoczyc w odplamiaczu bo mydłem to cały dzień by mi zeszło tarcie ..
 
Dzięki popróbuję, chociaż Białego Jelenia używam w proszku do prania i nie schodzi i też namaczałam, ale tym wrzątkiem spróbuję :)
 
reklama
ja piorę w vizirze sensitive, może plamy z marchwi prosto ze słoika nie schodzą, ale tak po 2-3 praniach.
Jeżeli ulewała marchewką to plamy od razu się spierają.
 
Do góry