reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ręcznik z kapturem

Roseny

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Styczeń 2023
Postów
260
Hej!
Czy macie do polecenia duże ręczniki z kapturem, które są miłe w dotyku po praniu?
Miałam już z różnych firm i wszystkie robią się nieprzyjemne (piorę w samym proszku i 40 stopniach).
Jestem skłonna wydać na te ręczniki większe pieniądze, jeśli są tego warte. Koniecznie z kapturem.
Z góry dziękuję! ☺️
 
reklama
Hej!
Czy macie do polecenia duże ręczniki z kapturem, które są miłe w dotyku po praniu?
Miałam już z różnych firm i wszystkie robią się nieprzyjemne (piorę w samym proszku i 40 stopniach).
Jestem skłonna wydać na te ręczniki większe pieniądze, jeśli są tego warte. Koniecznie z kapturem.
Z góry dziękuję! ☺️
Ja mam z Ikei, taki z jelonkiem i choć nie jest to towar premium, to w dotyku jest całkiem miły. Polecam, bo kosztował grosze, jest duży i ma przyjemny design. Mam też wafelkowy z kapturkiem z firmy Muminky i jest bardzo chłonny i miły w dotyku, ale raczej mały - np. dla roczniaka już taki bardzo na styk i raczej krótki.
 
Hej!
Czy macie do polecenia duże ręczniki z kapturem, które są miłe w dotyku po praniu?
Miałam już z różnych firm i wszystkie robią się nieprzyjemne (piorę w samym proszku i 40 stopniach).
Jestem skłonna wydać na te ręczniki większe pieniądze, jeśli są tego warte. Koniecznie z kapturem.
Z góry dziękuję! ☺️
Mam kilka, w tym z pepco i ikei, ale najmilszy w dotyku to ten który zamowilam z jukki:
Ta strona od dziecka jest przemiła w dotyku, druga trochę mniej "pluszowa", w stylu tych z pepco. Poki co prałam go 2x i nic się z nim nie dzieje.
 
U mnie się ostatnio sprawdził recznik ceba baby ten o Link do: CEBA BABY RĘCZNIK DLA NIEMOWLAKA OKRYCIE Z KAPTURKIEM LAZY 100X100
Ale inny tej firmy już jest szorstki. Więc nie wiem od czego to zależy. Ten pierwszy piorę zgodnie x instrukcją w 40 st i może dlatego. Drugi ma opis, że 60 st (i jest domieszka poliestru - czego nie zauważyłam przy zakupie niestety, ale może przez to szybciej schnie).

Mam ikeowski i z hm i żaden mi pod kątem miękkości nie pasował. Dostaliśmy japońskiej firmy, niestety nie pamiętam nazwy i kiedyś jak szukałam nigdzie nie było dostępne (może dorwane np w tkmaxx🤔), ale tak: z zewnątrz frotte, a wewnątrz taka muślinowa podszewka. Bardzo mięciutki. Jeszcze dobre opinie słyszałam o ręcznikach motherhood.
 
reklama
Ja piorę wszystkie ręczniki w 90st i dodaję płynu do płukania, wszystkie są miękkie nawet po wielu praniach i nie uważam żeby płyn zaburzał właściwości chłonące ręcznika
 
Do góry