reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka do szpitala!

carolina papier podstawa :-p

Powiem Wam, że u mnie w szpitalu nie było z tym problemu, ani w kibelkach w salach ani na korytarzu, ale na w razie co też miałam.

Fiolka ja bym brała używaną, jak ta jest taka wygodna to Ci się przyda na potem, ja mam 3 koszule i ciągle zmieniam, bo w nocy mi cycki przeciekają, a że w pokoju musi być ciepło to dodatkowo przepacam, że hej :sorry:
 
reklama
Ja mam torbę spakowaną żeby nie latać już jak mi np.wody odejdą :-) Mam 3 koszule + jedną do porodu, wolę miec swoją bo nie będzie mi szkoda jej wyrzucić a myślę że będę się lepiej czuła, sztućce i papier toaletowy to podstawa:-D dla dzidziulka tylko chusteczki nawilżone ;-) no i woda na czas porodu, podobno bardzo ważna :happy: Wszystko gotowe tylko czekać aż się zacznie :-D
 
Ja mam balsam spakowany.
Rodzice poratowali większą torbą ale kurcze wolę moją zgrabną malutką :zawstydzona/y:
jednak cóż jak się nie zmieszczę :sorry:
 
Ja miałam 2 ale wystarczył mi 1, choć siedziałam tam długo. Dopiero jak miałam nawał to zaczęłam używać, no i jak przychodzili w odwiedziny, było mi wygodniej bez :sorry2:
 
Ja na wszelki wypadek biore dwa. A tak w ogole to wczoraj spakowalam wstepnie torbe... okazala sie byc za mala wiec dzis wypralam wieksza torbe i jak tylko wyschnie to przekladam :p
 
Wezmę może 2 na wszelki wypadek :sorry2:
Mikaaa ja też najlepierw się spakowałam w mniejszą ale dużo rzeczy nie weszło :sorry2:
 
reklama
Do góry