reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Refluks karmienie

Dołączył(a)
30 Listopad 2023
Postów
8
Hej dziewczyny.
Synek ma stwierdzony refluks, karmimy go mlekiem hipp AR, ma się po nim dobrze, ale martwię się składem, ponieważ nie jest on BIO. Kupilam bebilon nutrition ale po jednej płaskiej łyżeczce synek dostał biegunki. Kupki robil podczas karmienia 5/6 dziennie jednak nie były one wodniste. Co robic w takiej sytuacji ? Spróbować za jakiś czas ponownie nutrition z hipp combiotic, czy nie kąbinowac i stosować hipp ar . Co uważacie o jego składzie,?
 
reklama
Hej dziewczyny.
Synek ma stwierdzony refluks, karmimy go mlekiem hipp AR, ma się po nim dobrze, ale martwię się składem, ponieważ nie jest on BIO. Kupilam bebilon nutrition ale po jednej płaskiej łyżeczce synek dostał biegunki. Kupki robil podczas karmienia 5/6 dziennie jednak nie były one wodniste. Co robic w takiej sytuacji ? Spróbować za jakiś czas ponownie nutrition z hipp combiotic, czy nie kąbinowac i stosować hipp ar . Co uważacie o jego składzie,?
HiPP jest bardzo dobrym mlekiem, dawałam go synowi i córce. Też kombinowałam z różnymi, ale HiPP był najlepiej tolerowany. Jeśli służy maluchowi to go nie zmieniaj :)
 
kochana stosowałaś Hipp AR ? Martwi mnie to, że ten AR nie ma certyfikatu BIO 😔
U córki tak. Nie miała stwierdzonego refluxu, ale ulewała niemiłosiernie. Na szczęście przeszło po czasie, chyba wyrosła ;) Później przeszliśmy na zwykłego Hippa. Mała jest zdrowa, także myślę że nie masz się czym martwić ☺️☺️ Na wszelki wypadek możesz też porozmawiać z pediatrą. Myślę, że on rozwieje Twoje wątpliwości 😘
 
U córki tak. Nie miała stwierdzonego refluxu, ale ulewała niemiłosiernie. Na szczęście przeszło po czasie, chyba wyrosła ;) Później przeszliśmy na zwykłego Hippa. Mała jest zdrowa, także myślę że nie masz się czym martwić ☺️☺️ Na wszelki wypadek możesz też porozmawiać z pediatrą. Myślę, że on rozwieje Twoje wątpliwości 😘
dziękuję ! Mam nadzieję, że i u nas jak zacznie się pionizować to refluks zmniejszy się 🙂 ile córcia miała jak refluks minął? 🙂
 
dziękuję ! Mam nadzieję, że i u nas jak zacznie się pionizować to refluks zmniejszy się 🙂 ile córcia miała jak refluks minął? 🙂
Ojej nie pamiętam... Wydaje mi się, że około 4-5 miesięcy, ale nie dam sobie ręki uciąć. W każdym razie dość szybko zaczęliśmy jej rozszerzać dietę, właśnie chyba między 4 a 5 miesiącem i wtedy już nie ulewała ;)
 
Ojej nie pamiętam... Wydaje mi się, że około 4-5 miesięcy, ale nie dam sobie ręki uciąć. W każdym razie dość szybko zaczęliśmy jej rozszerzać dietę, właśnie chyba między 4 a 5 miesiącem i wtedy już nie ulewała ;)
dziękuję za Twoje wypowiedzi, dałaś mi nadzieję, że będzie lepiej ! 💕
 
Hej dziewczyny.
Synek ma stwierdzony refluks, karmimy go mlekiem hipp AR, ma się po nim dobrze, ale martwię się składem, ponieważ nie jest on BIO. Kupilam bebilon nutrition ale po jednej płaskiej łyżeczce synek dostał biegunki. Kupki robil podczas karmienia 5/6 dziennie jednak nie były one wodniste. Co robic w takiej sytuacji ? Spróbować za jakiś czas ponownie nutrition z hipp combiotic, czy nie kąbinowac i stosować hipp ar . Co uważacie o jego składzie,?
Generalnie wszystko, o co pytasz to pytania do pediatry albo gastrologa. Na pewno sama z siebie nie powinnaś uzywać nutrition. Bo po co?
To, że mleko nie jest BIO to nie jest koniec świata.

Czy ten refluks stwierdzono jakimiś badaniami czy tylko na podstawie ulewania?
 
reklama
Generalnie wszystko, o co pytasz to pytania do pediatry albo gastrologa. Na pewno sama z siebie nie powinnaś uzywać nutrition. Bo po co?
To, że mleko nie jest BIO to nie jest koniec świata.

Czy ten refluks stwierdzono jakimiś badaniami czy tylko na podstawie ulewania?
tak stwierdzony przez gastrologa po wykonaniu badań i usg 🙂
 
Do góry