reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Remonty i urządzanie wnętrz

Takie meble do mojego saloonu zamówiliśmy - plus jeszcze komoda z tego kompletu której tu nie ma i stolik ze szklanym blatem i minus ta kretyńska pionowa deska na ścianie:eek:
Głównie zależało mi na półkach, niewielkiej witrynce i jamniku rtv. I naprawde stosunkowo niedużo to kosztuje - a to tez dla mnie wieeeelki plus:cool2::tak:

a - no i zdjęcie strony katalogu więc jakość jak widać;-)

 
Ostatnia edycja:
reklama
dzięki:zawstydzona/y::tak:
nie, no deski pionowej w ogóle nie zamawialiśmy, półki witryny jest fajnie podświetlane,czego tu nie widać, no i jeszcze do tego mamy szeroka komodę na której staną rybki kiedyśtam;-):-D
i półek mamy o 3 więcej. No i stolik szklany:tak: To wszystko z black red white i koszt to 1600. :tak:Jak dla mnie bomba;-)
A zdjęcia z saloonu to chyba na zimę dopiero....
 
nasz saloon - nie najlepszej jakości zdjęcia, bo ciemno już no i fotosik pozwala na wklejanie zdjęć tylko do 500 px:baffled: A i fajnie wyszło, bo u góry jeszcze widać moje zdjęcie mebli z katalogu - jak ,,powinny" wyglądać, hehe;-)

Ściana szpanersko-reprezentacyjna :cool2:


glut ogląda bajki


ściana na przeciwko głównej - za fotelami ma jeszcze kiedyś stanąć duuuży stół z krzesłami - jadalnia (a plamy to z aparatu - nie na ścianie ;-) )


kominek - jeszcze poprawki małe


i całość od stony jadalni
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry