reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

reklama
Hania chętnie maluje ale tak 5-6 minut i następna zabawa. Dłuzej siedzi jak ja jej maluje pieska, kotka i co tam sobie tylko zażyczy.
Ta pierwsza mata wydaje mi sie ciekawsza bo wiecej mozliwosci daje. Tyle, ze znajac Hanke wiecznie bedzie grzebac przy pisaku i wylewac wode.
 
Fajnie kredki,ale my mamy płytki brodzik więc się nie sprawdzi.
Bartek też uwielbia malować (po tacie, dziadku...:)) ale najlepiej wychodzi mu koło:tak:
I ciągle chodzi za nami i mówi żeby narysować mu auto i auto i auto...:sorry2:
 
Fajne te kredki.

Kacper nosi teraz bodziaki pod bluzeczką a w lecie latał w samej koszulce. Wolę żeby nerki i pęcherz miał zabezpieczone puki się jeszcze w body mieści.
 
U mnie w żłobku prosili, żeby dzieci w body nie pakować, bo trudno sie przebiera. Tak więc młody od wakacji bdy na sobie nie miał. A podkoszulki na ramiaczkach mu w Tesco kupiłam na 3 latka, wiec dłuższe i pakuje mu w rajtki, w których w żłobku biega i jest spokój :)
 
reklama
Do góry