reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

roczkowe przyjęcie :)

reklama
My świętowaliśmy w sobotę:
1.jpg 3.jpg
 
Cz któraś z Was sama dekorowała tort lukrem plastycznym, bo u nas z myszką miki nic nie wyjdzie bo bajońska suma za taki tort a i tak Olek nie będzie za wiele z tego pamiętał. Teściowa upiecze tort a ja chciałam zrobić tort krowę lukrem, czy smarowałyście tort masą maślaną?
 
U nas jak widać była masa plastyczna. Maślana z tego co wiem ewentualnie moze być, ale jeśli masła jest niewielki dodatek. W każdym razie jest to dosć ryzykowne.
 
Joasia: wyżej wklejałam zdjęcie tortu który robiłam na urodziny moje i męża, jest z masy plastycznej, ale pod spodem smarowałąm go masą maślaną żeby sie dobrze trzymało :p
słyszałam, ze niektórzy tą masą cały tort przekładają ale ona jest okropnie słodka ;O
 

To był kupny tort? Świetny!!!!

a to i My swój torcik pokażemy .
wrześnióweczki zdolne jak nic a dzieciaki cud ,miód,malina


Zobacz załącznik 390572Zobacz załącznik 390573Zobacz załącznik 390569

Sama robiłaś tort? Apetycznie wygląda. Mogłabyś napisać z czym był?

Ja ciągle zastanawiam się jki tort mam zrobić dla Nadki. Roczek wyprawiamy w przyszłą niedzielę, więc czasu dużo nie mam do namysłu...
 
reklama
MAmusie u nas też roczek za nami i przedstawiam tort Laury mojej roboty:-)

Kerna
ty chyba w cukiernictwie robisz :) to ja takie cos ..w ksztalcie domku zamowilam u cukiernika i musze wywalic tyle kasy..
ale ja ogolnie zielona jestem i oprocz prostych ciast nic mi nie wychodzi :( ale tak to jest kiedy w domu gotowaniem zajmuje sie maz!
dziewczyny jestem pod mega wrazeniem waszych tortow jestescie WIELKIE
 
Do góry