reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzeństwo naszych najmłodszych pociech

Nasz Tomcio też okazuje Adasiowi dużo miłości... np. dzisiaj zniknął nam nagle z oczu i mąż pyta "Tomek! Gdzie jesteś!" a tu nagle całkiem poważne "Ja zajmuje się Adasiem :-)" wchodzimy do drugiego pokoju a tam Adasiek (którego zostawilismy w leżaczku bo sobie przysnął), oczywiście włączona wibracja (przez Tomka), włączona muzyczka (przez Tomka) no i pokazywał mu grzechotki... a Adasiek oczywiście uśmiech od ucha do ucha i wpatrzony w brata jak w obrazek :-D

Adaś bardzo lubi leżeć w leżaczku i obserwować jak się bawię z Tomkiem, jak się wygłupiamy itd. A Tomciowi też czasem zdaży się obudzić Adaśka, ale my na szczęście nie mamy problemu z zasypianiem, wystarczy smok (albo i nie) i mały śpi jak suseł :tak:

A na spacerach tylko Tomek może pchać wózek, no chyba, że się zmęczy to wtedy oddaje mi albo mężowi... no i jak karmię wieczorem przed snem Adasia to Tomek przychodzi z książką i czyta "Pata pata pata... księnićka Kopciuszek tańczy... pata pata pata" itd. :blink: czasem aż mi się miękkie nogi robią, jak ten Tomcio coś wymyśli ;-)
Na początku może troszkę był zazdrosny... ale myślę, że w "granicach normy", tzn. jak karmiłam Adasia to też się chciał przytulać.. więc jednego na jedna rękę i do cyca, a drugiego na drugie kolanko i tak cycaliśmy w trójkę :-D ale już mu przeszło, zawsze przed karmieniem staram się mu zorganizwać czas na te 10 minut, żeby nie rozniósł chałupy w między czasie ;-) najgorzej jak się mu zachce siusiu to wtedy mamy akrobacje z Adasiem przy cycu albo ryk w łużeczku...
 
reklama
To wcale nie jest takie smieszne :-Djakby sie moglo wydawac:zawstydzona/y: Ja tez nie wiem z czego to wynika ale moja Nati tez czasami oblizuje Szymona... i zadne tlumaczenia do niej nie docierają. Juz nawet probowalam ją zniechecic rtym ze jej pokazalam jak to jest, ale to ją tylko rozsmieszylo:confused::eek: Czasami to jest smiesznr ale ilerz mozna:zawstydzona/y:

Hehe jeszcze czegoś takiego nie widziałam:-D Musi być słodki widok:-)

Antkowa jak to czytam to trochę mięknę jeśli chodzi o to czy miałabym się zdecydować na kolejną ciążę :tak: bo póki co to jest ostatnie na co miałabym ochotę
Na prawdę ja też jak czytam to normalnie się rozklejam i dla takich momentów może warto mieć drugie dziecko:tak: słodkie to co piszecie:-) ale na razie to nie w głowie mi to.
 
Wczoraj Stasiu zbudował sobie z klocków jak on to mówi " kosmos", i bawił sie tuż koło Maksia, jak ten zobaczył kolorowe coś to zaraz zaczął się wyrywać i wyciągać rączki to tego czegoś , oprócz tego to cząsł się jak osika , więc Stasiu dał mu to mówiąc " no dobra dam ci to , tylko nie popsuj i pamiętaj ,że ja buduje najlepsze kosmosy" Maksiu uśmiech od ucha do ucha i nawet kiwną głową na znak ok!
 
Wczoraj Stasiu zbudował sobie z klocków jak on to mówi " kosmos", i bawił sie tuż koło Maksia, jak ten zobaczył kolorowe coś to zaraz zaczął się wyrywać i wyciągać rączki to tego czegoś , oprócz tego to cząsł się jak osika , więc Stasiu dał mu to mówiąc " no dobra dam ci to , tylko nie popsuj i pamiętaj ,że ja buduje najlepsze kosmosy" Maksiu uśmiech od ucha do ucha i nawet kiwną głową na znak ok!

nie ma to jak braterska miłośc i porozumienie:-):-):-)
 
jak czytam o wiezi miedzy rodzenstwem to coraz bardziej nie moge sie doczekac drugiego brzdaca....
 
Tu mój pierworodny łobuziak!!!
Na tym samym spacerku ;-);-);-);-)
 

Załączniki

  • 011.jpg
    011.jpg
    43 KB · Wyświetleń: 127
  • 023.jpg
    023.jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 114
  • 059.jpg
    059.jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 138
  • 037.jpg
    037.jpg
    31,5 KB · Wyświetleń: 120
reklama
Do góry