reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rolki dla 6latka

Anka yoggga

Aktywna w BB
Dołączył(a)
28 Styczeń 2009
Postów
83
Kochane mamuśki chce kupić synkowi rolki, ale nie mam pojęcia jakie:baffled: tyle tego jest że nie wiem co wybrać. To początki nauki, na co ma zwrócić uwagę przy wyborze? Proszę o pomoc:-)
 
reklama
ja mam ten sam problem chce kupic rolki dla córki na 5urodziny.
Anka yoggga te same rolki na Allegro kosztują dużo mniej
ROLKI DZIECIĘCE MOVE ANDY REGULACJA ABEC3 29/32 (945501244) - Aukcje internetowe Allegro
tylko że nie ma w tym większym rozmiarze a w tym rozmiarze 29-32 to wkładka na centymetry wychodzi dużo mniejsza bo jest do 18,5cm a moja córka juz ma 18cm.(rozmiar 29)
ja zastanawiam się nad tymi
ROLKI UM REGULOWANE ABEC 5 ALUMINIUM r. 30-33 (943806098) - Aukcje internetowe Allegro
 
myślę że jak wybierzecie się do jakiegoś sklepu innego niż supermarket to sprzedawcy powinni się znać i umieć doradzić, my kiedyś kupowaliśmy w decathlonie i też byliśmy zupełnie zieloni :)
 
reklama
na to żeby były wygodne :) i bezpieczne :) są takie ze specjalnymi kółkami :) ale ogólnie wrotki polecam dla maluchów :) mogą okazać się bezpieczniejsze. :) chociaż niczego nie gwarantuję :)
 
Do góry