reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rośniemy, rośniemy-waga naszych dzieciaczków!

no proszę proszę ale zgrabne laseczki nam rosną na wrześniowym forum:tak:;-)
mija grzybki marynowane??wow, Przemko nigdy nie jadł nic co jest w occie,kiszone to i owszem,ale na octowe rzeczy jeszcze trochę poczeka
 
reklama
Aniu kiedys byli u nas goście i wystawilam dla przekąśki grzybki,Patrysia zjadła praktycznie sama cały słoiczek.Ona ma ogólnie taki smakze woli bardziej przyprawione rzeczy niz mdle.
 
A mój szczypiorek po tym szpitalu ma zaledwie teraz 13,5 kg, przed szpitalem było 15,5 kg, a wzrostu to sama nie wiem ile teraz ma bo go dawno nie mierzyłam, ubranka mu kupuje na 98.
 
Ola też drobniutka - 12,6 i 88 wzrostu, trochę się tym martwiłam, ale lekarka na bilansie mnie uspokajała, że najwazniejszę, że jest zdrowa pełna energii i wzrost i waga na tym samym centylu.
Też ma oryginalne upodobania kulinarne - śledzie, papryka marynowana, za to wszelkie produkty mleczne to największy wróg, ostatecznie samo mleko z płatkami. Na szczęście je wszystkie warzywa i owoce
 
Mikusiu wklej zdjęcia swojej pociechy i swoje.Piszesz u nas a niewiemy jak wygladasz.Przynajmniej nie przypominam sobie twoich zdjeć
 
miju a gdzie można wklejać foteczki? na jakim wątku- nie jest on czasem zamknięty?
gdybym zaczęła z Wami pisać od czasów ciąży byłabym na sierpniówkach, bo termin miałam na 20 sierpnia, ale Milenka chciała być zodiakalną Panną
 
Mikusiu zrób to nawet tutaj.Kiedy zobaczymy,że piszesz z nami często zrobimy ci dostęp do utajnionych wątków.:tak:
 
reklama
miju przepraszam, ale zrobię to dopiero kiedyś tam jak przyjdzie czas (albo i nie:-() na zamknięty wątek. mam nadzieje, że zrozumiesz
 
Do góry