reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rośniemy, rośniemy-waga naszych dzieciaczków!

Mikusiu z tymi "utajnionymi" wątkami to jest tak,że my znamy się już od początków ciąży, już prawie 3 lata,tam piszemy o sobie swoich rodzinach itd. Nie każdy może mieć więc do nich dostęp.A i Ciebie chciałybyśmy lepiej poznać zanim damy Ci dostęp do naszej codzienności...
 
reklama
Aniu ja to rozumiem;-):-)
Chodzi mi tylko o to, że nie chce publikować wizerunku swojego i mojego dziecka tam, gdzie każdy ma dostęp nawet nie logując się
 
A może by tak zrobić specjalny wątek ukryty dla nowych na forum wrzesniowych mam? Ciekawe czy tak się da aby, nowe na forum mamy wrzesniowe miały dostep do tego ukrytego watku a do naszych ukrytych nie (no przynajmniej na razie;-))
Jak sadzicie to byłby dobry patent moim zdaniem:tak:

W dzisiejszych czasach lepiej nie umieszczac zdjęć dzieci w miejscach do których kazdy ma dostęp, tyle się słyszy o "ukradzionych zdjęciach dzieci", kore można spotkac na pedofilskich portalach. brrrrr:baffled: Chociaz z drugiej strony nie można się przed tym uchronić, kazdy może się zalogować na forum ....
 
Chmmm tak czułam że się nie da...

No ale przeciez zanim my ukryłysmy nasze watki to było tam po kilkadziesiąt podstron w kazdym i było ok, dopiero po dłuzym czasie ukryłysmy wątki.
 
reklama
Do góry