reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozejście spojenia łonowego?

Daga1995

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Październik 2020
Postów
194
Dziewczyny wczoraj przez cały dzień czułam się super, posprzątałam mieszkanie miałam dużo sil. Zjadłam kolację i zaniemoglam, cała miednica mnie rozbolała, lędźwia, spojenie łonowe,, brzuch, plecy a w pochwe czułam rozpychanie i ciągnięcie, położyłam się na boku i przeszło po 5 minutach i tak już z łóżka się ruszałam tylko na siku i nic nie bolało a dzisiaj kiedy wstałam o 5 to czułam ciężkość, zrobiłam śniadanie i po śniadaniu kiedy szlam do kuchni znowu to samo, ból co prawda mniejszy ale znowu bolała mnie miednica/ biodra i plecy, położyłam się i sprawdziłam spojenie łonowe ręka a tam ból, ból przy dotyku... Czy to rozejście spojenia łonowego? Mały jest bardzo nisko główka, jak leżę jest okej. 32 tydzień +6 dni
 
reklama
Na tym etapie to już normalne. Myślę że jeśli tego doświadczasz dopiero teraz to jest się z czego cieszyć. Ja już czasem odczuwam od 21 tc.
 
Ponoc przy rozejsciu spojenia bol sie nasila pdoczas stania na jednej nodze. Mimo wszystko dobrze by bylo skonsultowac sie z lekarzem prowadzacym.
 
Wizyta u fizjoterapeuta uroginekologiczny, zrobi Ci tejpy.
Mi pod koniec strasznie pępek zaczął odstawać ( 36 TC)i też miałam tejpy, które zrywałam tuż przed szpitalem.
 
Dziewczyny, najlepsze jest to że gdy siedzę i się pochylam ten ból też występuje, z pozycji siedzącej jak chce się położyć to samo, jak już się położę to przechodzi, ciężko mi się chodzi, jutro o 11 udało mi się zapisać do lekarza żeby sprawdził szyjkę i czy wszystko jest okej... Jeśli będzie wszystko dobrze z szyjka poproszę o skierowanie do fizjoterapeuty
 
Bardzo dobrze, ze się zapisałaś do lekarza. Daj znać jak się sprawy mają. No ja właśnie chciałam Ci pisać, że to tak wygląda jakby Ci się szyjka skracała. Chciałam Ci jeszcze napisać, byś tak nie szarżowała. Też to przerabiałam. Odpoczywaj jak najwięcej. Leż. Przynajmniej do jutra aż do lekarza pójdziesz. Jestem ciekawa co Ci powie.
 
Zaczyna mnie boleć nawet jak leżę ale to jest bardzo dziwny ból, jakbym miała mocne wzdęcia i nie mogła się ich pozbyć, boli mnie raz brzuch na wysokości włosów lonowych a raz plecy i to o różnym nasileniu i trwają też bardzo różnie od 3 sekund do 30 sekund, dzownilam na izbe i kazali czekać, im to wygląda też na rozejście spojenia a nie na poród, bo jako tako brzuch mi nie twardnieje a mały rusza się normalnie i nie są one regularne.
 
reklama
Do góry