reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów

sandra Julka się sama straszy, że jak nie pozbiera kręgli to mam jej pupę zbije, hahah ciekawe gdzie to słyszała:-)
Sara lepsza niż kogut policyjny, nawet ruch chciała wstrzymać:-)
 
reklama
Alez te nasze dzieci przemadrzale.....opowiastka sprzed kilku dni.
Od jakiegos czasu , kilka tygodni , Zuzu przedstawia sie z imienia i nazwiska. Wie, ze mieszka w Ambilly , ale nazwy ulicy jeszcze nie opanowala.
Ja zwracam sie do niej imieniem i nazwiskiem ( w powaznym tonie ) jak cos przeskrobie, albo jestem niezadowolona z niej, np. Suzanna Kozina prosze poukladac ksiazeczki!!!!! albo Suzanna Kozina co zrobilas Stefkowi ( patrz wysmarowala mu wlosy kremem).......
kilka dni temu mala bawila sie w swoim pokoju....jest cicho i nagle slysze
Dudu Kozina ....ulala.... cos mi tu nalobil?????
Dudu to jej ukochany mis
nie moglam sie przestac smiac
 
Ostatnia edycja:
No, juz coraz wiecej gadulek:tak::tak::-D:-DGratulacje!

Pszczola ostatnio obudzila sie rano z krzykiem: "Ojojkuśku, mamusiu, ziapomiałam się obudzić i posisiałam siobie pieluśkę!":-D

Chciałam ktoregos dnia, zeby pomogla mi wieszac pranie, a ze akurat byla zajeta budowaniem z klocków, to mnie zbyła: "Nie, dziękuję mamusiu, nie jetem ziantelesiowana.":-D

Bawiła sie dzis z P. w domu pilka i w pewnym momencie P. kopnal te pilke i stracil nia stojacy na stole kubek. Pszczola - konfident przyleciala do mnie i powiedziala: "Ale guptasiek z tatusia nasiego! Nić nie uwazia!"

I najlepsze na koniec: wyszlam dzis z lazienki po porannym prysznicu, a Pszczola: "Okąpałaś się?"
ja: "Tak"
Pszczola:" Brzusiek umiłaś?"
ja: "Tak"
Pszczoła: "A cipkę?"
......................kurtyna:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Pszczoly nik nie pobije, genialna jest!!!!! I jaka grzeczna , kulturalna bestia......moja jak mnie zbywa to mowi poprostu nie , nie chce i odwraca sie na piecie
 
:-D:-D:-DDominique, Pszczoly jest najlepsza! :-D:-D:-DTekst z cipka mnie rozwalil :-D:-D:-D

Siluniu, Zuzu jest slodziutka :-D No i super, ze wie juz jak sie nazywa i gdzie mieszka :tak: To wazne. Musze tez w koncu tego Sare nauczyc, bo ona tylko potrafi powiedziec, ze ma na imie "Sala" :-p
 
oj Pszczoła, Pszczoła:-):-):-) chyba już powinna zastępować mamę w instytucjach:-)
silunia Zuzu też daje czadu:-)
Alka też się z nazwiska i imienia przedstawia, ale rybnik jej wychodzi jak ibnik, myślę, że nikt by się nie domyślił gdzie to:-p
 
Bedytka, Domiska, widze, ze i Wasze dziewczynki potrafia ladnie sie przedstawic :tak::-)

Oj, musze zabrac sie za Sare i tez ja tego nauczyc :tak: bo jak sie dzisiaj zapytalam gdzie mieszka to mi powiedziala, ze w bajce :-D a jak sie zapytalam z kim, to, ze z Jasiem :szok::-D:-p:-D
 
reklama
sandra grunt to mieć fantazję:-):-):-)
No wlasnie ostatnimi czasy Sara wymysla takie niestworzone rzeczy, ze glowa boli :-p
Jeszcze wczoraj, nie potrafilam znalezc jej jednego buta, ale wiedzialam, ze na pewno rozebrala go juz na gorze, wiec pytam jej gdzie dala adidasa, a ona, ze jest w parku!:szok::-p A my tu nawet parku nie mamy :-p Byl w kuchni pod otwartymi drzwiczkami zmywarki :-p
 
Do góry