reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety a wysypka

Z kremami lepiej uważać, jak się nie ma rozpoznania no można mocno pogorszyć sytuację. Np. w przypadku trądziku nienowlecego, czy potówek natłuszczanie bardzo pogorszy sytuację. To niby na to nie wygląda, ale... No właśnie zawsze jest to ale.

Np. jakby dziecko miała kontakt z innymi dziećmi i miało taką wysypkę wokół ust plus właśnie ciało i wnętrze dłoni to wtedy typowa bostonka.
 
reklama
Witam, po stosowsniu fenistilu i pumafucort przez 3 dni oraz odstawienie jedzenia to wszystko zniklo, zaczelam dawac marchewke za 3 dni ziemniaka i cialko czyste ale na buzi sie pojawily znowu krostki... :( sama nie wiem juz co myśleć i robić. Bo nadal sie slini i wszystko wklada do buzi :/
 
Witam, po stosowsniu fenistilu i pumafucort przez 3 dni oraz odstawienie jedzenia to wszystko zniklo, zaczelam dawac marchewke za 3 dni ziemniaka i cialko czyste ale na buzi sie pojawily znowu krostki... :( sama nie wiem juz co myśleć i robić. Bo nadal sie slini i wszystko wklada do buzi :/
Może uczulenie na marchew? Wybacz nie czytalam wątku. Robiliście badania?
 
Corka nie je nic procz mleka obecnie i na buźce caly czas jest zlewajqca sie wysyka... a może to zapalenie skory wokół ust? Bo jeśli nie jedzenie ani mleko... kupiłam specjalna masc na wysypke od śliny ale ona rowniez nie pomogła...ja juz nie mam pomysłu. . chyba musze poszukać dobrego dermatologa dla niej
 
Przemywamy buzie woda przegotowana, smarujemy ale ta wysypka jest kolo ust następnego dnia pod ustami i na nosie, pojawia sie i znika w różnych miejscach, nawet w kaciju oczu tez miala😔
 
reklama
Do góry