reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety dziecka

reklama
A ja myślę o blw. Oczywiście nie teraz tylko jak skonczy 6 msc. Ja do dziś nie jem prawie zadnych warzyw i mam nadzieję, że dzięki tej metodzie mój synek nie będzie miał takiej niechęci jak ja.
 
Undomiel dziecko uczy się nawyków od nas. Jeśli Ty będziesz je jadła i dziecko będzie to widziało, to prawdopodobnie też będzie je jeść. Klaudia np. nauczyła się ode mnie pić wodę.
Do BLW dziecko musi stabilnie siedzieć
 
Cieszę się , ze jest ten wątek bo od jakiegś czasu ten temat spędza mi sen z powiek. Chodzi głownie o to co i kiedy podawać (godziny) no i potem ile mleka dać ewentualnie po takie marchewce z ziemniakiem. Bo jula to głodomor ile jej nie dam tyle zje. My jak na razie przeszłyśmy przez marchewkę teraz był etap marchewka ziemniak, jutro mam zamiar ugotować jej zupkę marchew ziemniak pietruszka. Mam pytanie czy taka zupka własnie z tych trzech podstawowych składników może zastąpić dziecku jedną porcję mleka?? Czy zupka powinna być jakaś treściwsza tzn z wieksza ilością warzyw?? Z owoców jemy już jabłko i pijemy sok jabłkowy. Dzisiaj była próba soku marchew jabłko :) Doświadczone mamy każda rada będzie mile widziana :)
 
reklama
Do góry